GALERII: Glamuurne Buduaari talvenumber inspireerib pidude hooajal

GALERII: Glamuurne Buduaari talvenumber inspireerib pidude hooajal

Talvine hooaeg saab piduliku avangu uue Buduaari ajakirjaga, vii ennast nüüd kurssi selle talve kõige kuumemate tegijate ja trendidega.
     

Talvine hooaeg saab piduliku avangu uue Buduaari ajakirjaga, vii ennast nüüd kurssi selle talve kõige kuumemate tegijate  ja  trendidega.

Talvine kaanestaar Margit Selg on Buduaarist sirgunud, kuid nüüd mujal maailmas edukalt tiibu sirutav moe- ja pulmafotograaf. Tema piltilusat elu näed ka ohtralt fotomaterjalilt, millest osa tema enda pildistatud. Esikaane foto Margitist tegi maailmanimega fotograaf Peter Coulson. 

Iluosas saad teada, kuidas maalida endale veatu ja ajatu meik tõelise vintage-tüdruku moodi ja millised on need tooted, milleta jumestuskunstnikud oma elu ette ei kujuta. Kuidas nahka talvel säästa ja hellitada, loe talvise iluabi artiklist. Loomulikult on ilulehekülgedel ohtralt kingiideid ilu vallast. Ja endale peab ju ka midagi kinkima:)

Mari Martin annab asjalikku moenõu, kuidas teha karjääri ja olla stiilne samaaegselt. Moekunstnik Diana Kurves esitleb oma disaini enda seljas ja kannab selle väga hästi välja. Ajatu musta kleidi ehime aksessuaaridega ja näed, kuidas selle look muutub vastavalt ehetele. Tutvume eesti kuumemate moeblogijate ja nende stiiliga. Moelehtedelt saad ohtralt nõu, kuidas olla moodne sellel talvel ja mida esitleti moelavadel. Moodsa mehe rubriigis Kenneth Bärlin on mees moemaailmast, olles ka ise üdini moodne.

Ajakirja Elu rubriigis teevad Buduaari naised eksperimenti vanaemade ilutarkustega. Kas tasub vetikatega vannitoas mässata või huuli seakamaraga hõõruda? Saad varsti teada.  Buduaari kaunis hobikokk Johanna kutsub sõbrannad õhtusöögile ja näed, kuidas sõpru tõeliselt hellitada toidu ja pisikeste üllatustega. Sarnaselt meie kaanestaari Margitiga on veel paljud eesti naised läinud välismaale tööle. Ja paljud neist on jäänud sinna elama ja loonud seal peregi. Huvitav ja mõtlemapanev lugemine. Tervist tuleb külmal ajal hoida ja saad teada, mida talvel süüa ja miks juua kakaod. Tutvume akupunktuuriga ja dieetide detox‘iga. Advokaat Indrek Vesolt küsisime nõu abielu või vabaabielu teemal. Aga kui avastad, et oled jõuluajal shoppamisega veidi liiale läinud, siis loe, kuidas müüa oma asju turvaliselt B-Turul. 

Veel veidi ootamist! Buduaar Shoppingu värske number on postkastides ja poelettidel alates 12. detsembrist.

GALERIIST leiad vihjeid, millega uus ajakiri sind üllatada soovib.

Postkastidesse on uus Buduaari ajakiri juba jõudnud ja kauplustest saad endale värske numbri soetada alates reedest, 14.12.2012.

 

Säravat talve Buduaar Shoppingu seltskonnas!