Galerii! Veekokteilide võistlusshow “Elamusterohke kraanivesi”

Galerii! Veekokteilide võistlusshow “Elamusterohke kraanivesi”

Reedel, 10. mail toimus Butterfly Lounge´s  suur veekokteilide valmistamise võistlus-show “Elamusterohke kraanivesi”. Võistlustulle astusid erinevad baarmanid ja töötajad kohvikutest, restoranidest ja mitmetest ööklubidest selgitamaks välja Eesti parim veekokteil.
Võistlus oli pingeline ja žürii hinnangul ka äärmiselt maitsev.

Reedel, 10. mail toimus Butterfly Lounge´s  suur veekokteilide valmistamise võistlus-show “Elamusterohke kraanivesi”.

Võistlustulle astusid erinevad baarmanid ja töötajad kohvikutest, restoranidest ja mitmetest ööklubidest selgitamaks välja Eesti parim veekokteil.
Võistlus oli pingeline ja žürii hinnangul ka äärmiselt maitsev.

Eesti parimaid veekokteile teeb Georgi Voomets, Venus Clubist, kelle kokteil “Eesti suvi” pälvis võistlusel esimese koha.
Eripreemiana sai Andrei Kazakov tunnustust Meheliku kokteili valmistamise eest. Kokteiliks “Butterfly Affair”.
Moemaitselise Denim Dreami eriauhinna pälvis Neikidi Koit Uustalu, kelle maitsva kokteili nimeks oli “Nädalavahetuse hommik”
Naiseliku poolt näitas aga Triin Sommeri ja Annika Urmi kokteil nimega “Tehtud armastusega”. See Cafe Creperie poolt valmistatud kokteil sobib tõesti igale naisele!

Retseptid leiab SIIT

Seoses üritusega “Elamusterohke kraanivesi” kutsubki AS Tallinna Vesi restorane pakkuma ja inimesi küsima söögikohtades kraanivett. Selline valik on looduse- ja rahakotisõbralikum alternatiiv, mis annab inimesele võimaluse teha eetilisemaid valikuid.

Võistluse žüriisse kuulusid: Liis Lemsalu, Ilona Nurmela AS Tallinna Vesi esindajana, staarmeikar Reet Härmat, Baarmenide Liidu esindajad ja Kaidi Laev Denim Dreami esindajana.

Õhtut juhtis alati särav ja kaasakiskuv Ženja Fokin ning muusikalisi vahepalu esitasid Rosanna Lints ning DJ Hirmo.