Lepatriinuklubi teeb Türgi puhkuse soodsamaks ja lõbusamaks

Lepatriinuklubi teeb Türgi puhkuse soodsamaks ja lõbusamaks

Tahaksid perega puhkama sõita, aga kardad, et unistad sellest, et saaksid puhkuse ajal ka aega iseendale leida? Nüüd ei pea sa enam muret tundma, sest suur ja mainekas reisikorraldaja TEZ Tour avas lastega puhkajatele Lepatriinuklubi.

Tahaksid perega puhkama sõita, aga tahaksid puhkuse ajal aega ka iseendale leida? Nüüd ei pea sa enam muret tundma, sest suur ja mainekas reisikorraldaja TEZ Tour avas lastega puhkajatele Lepatriinuklubi.

Maist oktoobrini on kõikidel lastel võimalik koos vanematega Türgis mõnusalt välja puhata. Lisaks soodsatele perepakettidele on Lepatriinuklubiga reisijatel mitmekesisem puhkus, sest kõik 3-12aastased lapsed on oodatud Lepatriinuklubisse aega veetma. Kui soovid ekskursioonile minna või lihtsalt üksinda päikesevanne võtta, siis hoolitsevad Lepatriinuklubi eestlastest huvijuhid Antti ja Ersto sinu lapse eest.  Lasteprogramm sisaldab sportimist ja erinevaid mänge, joonistamist, laulu ja tantsu. Need kaks Tallinna Ülikooli tudengit saavad ideaalselt hakkama laste lõbustamisega ja nende järele valvamisega, et sina saaksid rahuliku südamega mõnusaid hetki nautida. Lepatriinuklubi on ideaalne valik ka seetõttu, et see koondab enamus eestlastest lastega puhkajaid ühte hotelli- luksuslikku Türgi 5* hotelli Club Saphire`i, kus kõik söögikorrad on hinna sees ja sisaldavad väga laia toiduvalikut, mis rahuldab igas vanuses puhkaja nõudmisi.

Club Saphire 5* on roheline ja peresõbralik hotell, mis asub väga mõnusas väikeses külakeses, eemal suurest linnakärast. Samas sobib see hotell ka neile, kes otsivad rohket ööelu, sest Kemeri linn on kõigest mõnekümne bussisõiduminuti kaugusel. Tegevusest ei tunne siin keegi puudust, ole siis kas imikueas või juba teises nooruses.
Programm algab hommikul kella 10st ja lõpeb hilisõhtuse diskoga. Selle tõttu leiab igaüks just endale meelepärase tegevuse, olgu selleks siis päikesevõtt kristallselge veega mere ääres, vibulaskmine, veepolo, korvpalli mängimine, käe harjutamine tennises, hommikune jooga või õhtune steppaeroobika. Tegevuste nimekiri on pikk ja vaheldusrikas. Lisaks korraldab animaatsiooni tiim iga päev erinevaid võistlusi ja mänge basseini ääres. Igal õhtul toimub erinev show hotelli enda amfiteatris. Selleks on siis kas tellitud väljaspoolt hotelli mõni tantsu-, tsirkuse-, akrobaatidegrupp või hoopiski mõni komöödia, miimika või mis iganes show animatsioonitiimi esituses. Teenindus on igati tasemel. Puudub igasugune jootraha nulimine, mida esineb sageli Türgi hotellides ja mis on igati tüütu ning ebameeldiv. Samuti on ka toitlustamine kõrgklassiline. Toidud on lihtsalt imemaitsvad, kahju ainult, et kõike ei jaksa korraga süüa. Lisaks on võimalik õhtustada ka à la carte restoranis vaatega merele.
Laste jaoks on olemas täitsa nende enda Mini Klubi, kus siis saab mängida erinevaid laua- ja pallimänge, lauatennist, joonistada, vaadata multikaid ja mida kõike veel. Toimub näomaalingute joonistamine, lisaks erinevate mänguasjade meisterdamine. Klubis on alati 3-4 toredat ja aktiivset noort animaatorit, kes tegelevad lastega ja hoiavad neil silma peal. Igal õhtul on eelkõige just lastele mõeldud minidisko, millest võivad muidugi osa võtta ka kõik emmed-issid õed ja vennad. Koos lauldakse ja tantsitakse nii et nahk on märg.

Mais ja oktoobris puhkajatele maksab Tez Touri nädalane perepakett ( kõik hinna sees, peretuba 2 last+ 2 täiskasvanut) luksuslikus Club Saphire`is vaid 26 900 krooni. Juunis, juulis ja augustis maksab sama pakett 35 482 krooni. Kui otsid parimat perepuhkust, mis on garanteeritult hea toiduga, ideaalse suveilmaga, mõnusa seltskonnaga ja meelelahutusega, siis Lepatriinuklubi on kindel valik.

Kas ka sina oled Türgis mõnusat puhkust veetnud? Jaga kommentaarides oma kogemusi teistega.