Magdaleena lugu: Parim sõbranna lõi noa selga

Magdaleena lugu: Parim sõbranna lõi noa selga

Olen 26-aastane naine ja räägin teile loo, kus parim sõbranna üritas rikkuda minu suhet. Peategelasteks olid mina, minu “parim sõbranna” Delis ja minu praegune abikaasa Taivo.

Olen 26-aastane naine ja räägin teile loo, kus parim sõbranna üritas rikkuda minu suhet. Peategelasteks olid mina, minu “parim sõbranna” Delis ja minu praegune abikaasa Taivo.

Lugu sai alguse 2006. aasta suvel, kui jalutasin rannas Taivost mööda. Läksin jäätiseputka poole ja ta järgnes mulle. Vestlesime jäätiseleti juures ja ta küsis minu numbrit. Järgmisel päeval tuli temalt kõne ja ta kutsus mind jalutuskäigule. Rääkisin Taivost ka oma parimale sõbrannale, sest ta oli hakanud mulle täitsa meeldima:)

Taivo kutsus mind õhtusöökidele, tegi kingitusi ning saatis lilli töö juurde. Ühel õhtul olime Taivoga minu pool, kui ootamatult tuli ukse taha Delis. Ega mul muud teha polnud kui paluda tal ühineda meiega. Läksin kööki torti lõikama ja klaase otsima, tagasi elutuppa minnes oli Taivo kadunud. Küsisin sõbrannalt, et kus ta on ja sellepeale tuli vastus, et tal tuli töö juures üks äkiline asi vahele. Ma eriti ei uskunud seda – kes töötaks kell 22.30? Veetsin ülejäänud õhtu sõbrannaga. Päevad möödusid, kuid ei tulnud kõnesid enam Taivolt… Ta ei vastanud enam ka minu kõnedele.

Nädala möödudes läksin tema töö juurde, sest ma tahtsin teada, mis toimub ja mis ma sain teada? – minu PARIM SÕBRANNA oli väitnud, et mul saab kohe mees koju. Mul vajus suu lahti sellepeale ja laususin, et mul pole mingit meest. Saime asjad Taivoga selgeks räägitud ja ta uskus mind. Sõbrannas olin väga pettunud, kuid andestasin talle selle.

Taivoga sujus meil edasi väga hästi, kuni äkki oli ta jälle minust eemaldunud. Ei saanud ma teda telefonitsi kätte, ei töö juurest, ega ka meili teel. Kuu möödudes pöördus minu poole Taivo töökaaslane ja rääkis, miks Taivo minust eemale hoiab. Põhjuseks tõi ta järjekordse sõbranna vale, mida Delis oli Taivole rääkinud. Seekord oli vale järgmine: mina magasin hiljuti sõbranna mehega. Selgitasin Taivo töökaaslasele ära, et seda pole olnud ja tormasin otsemaid sõbranna juurde.

Delis tunnistas, et oli need valed rääkinud sellepärast, et ta ei talunud, et ma õnnelik oleks. Sellepeale laususin ma vaid kaks sõna: head aega. Taivoga sain järgmisel päeval asjad selgeks räägitud ning ta uskus mind.

Delisega pole ma sellest saati suhelnud. Taivoga panime leivad ühte kappi ning elame õnnelikult siiani. Loo õpetlik iva võiks olla, et alati ei tasu parimat sõbrannat usaldada, sest tegelikkuses võib ta lüüa sulle noa selga.