Maili&Tene: Miamis on täiesti stressivaba elu

17 kommentaari

Tantsimisega tegelevad endine Miss Estonia Maili Nõmm ja Triin Sommeri õde Tene Sommer pühkisid mõni aeg tagasi Eesti tolmu jalge alt ning võtsid nõuks mõneks ajaks kolida USA-sse, Miamisse. Buduaar uuris, miks kaunitarid otsustasid seal peatuda ning millega nad seal tegelevad. Kinni püüdsime neist ühe, Tene Sommeri.

Tantsimisega tegelevad endine Miss Estonia Maili Nõmm ja Triin Sommeri õde Tene Sommer pühkisid mõni aeg tagasi Eesti tolmu jalge alt ning võtsid nõuks mõneks ajaks kolida USA-sse, Miamisse. Buduaar uuris, miks kaunitarid otsustasid seal peatuda ning millega nad seal tegelevad. Kinni püüdsime neist ühe, Tene Sommeri.

Miks te otsustasite USA-sse kolida?
Ei pea vist ütlema, et suurim mõjutaja, miks veel siin oleme, on ilm. Kogu aeg on soe, kaasaarvatud öösel! Kuigi praegu sajab tihti, on see teisiti kui Eesti vihmane ilm. Võib-olla tunnikese sajab ja varsti jälle päike!

Millega seal tegelete?
Tegeleme tantsimisega ja õpime lisaks ka golfi.

Kus te seal tantsite ja esinete?
Me ei tantsi siin nagu Go-Go tantsijad, sest enamus neist tantsib ikkagi posti otsas nappide riietega. Me teeme korra nädalas Opium Groupi klubidega koostöös showsid. Opium Groupi alla kuulub siin 4 klubi: Prive, Opium, Mansion ja Set. Samuti on neil ka klubid Las Vegases ja New Yorgis. Iga kord on erinev teema – ala Cuban, Bollywood, Sex and the City või 70ndad. Paneme koostöös teiste tantsijatega  kava kokku. Lisaks ostetakse meile ka vastavad esinemiskostüümid. Vahetevahel tuleb ette ka moeshowsid.

…Aga mis teema selle golfiga on? Kas niisama hobi?
Õpime lihtsalt kergemaid asju mängust, sest pole sellega kunagi tutvust teinud. Siin harrastavad paljud inimesed seda sporti. Eks ilm soosib ka seda ala. Õpime kahe golfimängija käe all. Aga see on niisama oma huviks ja hobiks.

Kellega olete juba tutvunud ja kellega läbi käite?
Oleme päris paljude inimestega siin tutvunud. Paratamatult on tutvused ikkagi kõige edasiviivam tegur. Tutvuste kaudu saime ka selle tantsuotsa. Imelik on siin aga see, et kui Eestis oli meil enamasti rohkem sõbrannasid ja naistuttavaid, siis siin on vastupidi. Arvatavasti sepärast, et tüdrukud on siin üsna ülbed ja võltsid.

Millised on teie meelest ameeriklased?
Hmm…raske öelda, kuna Miami on multikultuurne linn. Oleme kohtunud vast paari inimesega, kes on põlised miamilased. Kõik on ikka kuskilt mujalt pärit, kas siis mujalt osariikidest või ka Euroopast või Ladina-Ameerikast. Üldjuhul on inimesed väga sõbralikud, avatud ja abivalmis – vastand eestlase tüübile. Ja mis põhiline – häbitunne puudub! Igaüks teeb ikka seda, mis pähe tuleb.

Nagu ma aru saan, siis olete Miami-eluga juba täiesti kohanenud?
Jah! Võin seda öelda, et siin on üsna stressivaba elu, seda ütlevad kõik. Manhattanil on vastupidi – seal on kõigil kiire ja stress jne. Siin võtavad kõik asju rahulikult. Isegi liiga rahulikult ja asjad väga kiiresti ei edene. Kindlasti seepärast ka, et ilmad on soojad ja see  teeb laisaks, aga ka seepärast, et praegu pole hooaeg. Hooaeg algab novembris ja kestab kuni aprillini.

Kauaks sinna jääte?
Viisa saab meil novembris läbi, nii et kui otsustamegi siia päriselt jääda ja kauemaks, siis peaksime tulema septembris-oktoobris tagasi, et viisa ei aeguks. Aga sinna on veel aega ja eks näis mis selle aja peale meil mõttes on:) 

Maili ja Tene Miami pildid leiad galeriist!

/Intervjuu: Merlyn Uusküla/