Meestetüübid, kellest kaarega mööda käia!

Meestetüübid, kellest kaarega mööda käia!

Jagate juba ühist ostukäru? Väga hea! Aga enne kui suhtesse temaga ruttad veendu, et ta EI oleks üks nendest tüüpidest…

Jagate juba ühist ostukäru? Väga hea! Aga enne kui temaga suhtesse ruttad, veendu, et ta EI oleks üks nendest tüüpidest…

Sündinud virisejad

Miski pole sellise mehe jaoks liiga hea, kord oled sa liiga rõõmus, kord oled liiga kurb, kord oled liiga rumal. Väldi sellist meest nagu katku, sest sa ei saa iial tema jaoks piisavalt hea olema. Lisaks kõigele muule, tapab ta ka sinu enesehinnangu.

„Katkised“ kutid

Kes ei taha, et neid parandatakse! Teie esimesel kohtingul ta teatab, et tema süda on eelmisest suhtest siiani murtud. Pikemaajalisel suhtlemisel saad teada, ta süda ei ole lihtsalt murtud, vaid ta naudib seda. Ning ei lase enam iial kedagi oma südamsse. Selliste tüüpide arusaam armastusest on liiga teistsugune. Temaga sa raiskad vaid oma aega.

Kutid, kes armastavad sporti rohkem kui sind…

Mõnded kutid seavad oma armastatud spordiala küll esikohale, kuid sina tead, et ta on sinu jaoks olemas, millal iganes sa teda vajad. Aga on ka neid, kes ei hooli kui maja põleb või laps nutab, tähtis on vaid külm õlu ja järjekordne spordiülekanne televiisorist.

Analüüsijad

Ta usub, et on Freud ja analüüsib su igat liigutust, ka seda mis sorti kohukese valid või mis filmi eelistad.  Üsna varsti hakkab ta ka sind „parandama“, kasutades oma veidraid teooriaid. Tulemuseks on see , et sööd vaid seda, mis temale maitseb ning vaatad vaid neid filme, mis temale meeldivad. Põgene!

Ilueedid!

Te kaklete hommikul peegli ees. Tema kulutab oma väljanägemisele veel kauem aega kui sina. Ja paneb sind tundma inetuna, kuna sa ei keeruta peegli ees samakaua kui tema.
Jätagi ta sinna peegli ette, ning vali omale mõni mehelikum kutt!

Mina-olen-kõige-parem…

Ta ei tee iial sinu jaoks mingeid teeneid. Ta ei naerata iial ning ei rõõmusta kunagi sinuga koos.
Olles pikemalt koos sellise mehega, hakkad ka ise lõpuks inimkonda põlgama. Ära tee seda viga, jäta kutt ennast imetlema ning mine kohtu kellegi suurepärasemaga!

Paranoilised tüübid

Sellistele tüüpidele on antud kahtlustavad läätsed, mida ei saa iial eemaldada.  Ta pole kunagi rahul kui sa oma välimust muudad, sest tema arust ei tee sa seda enda pärast, vaid selleks, et teiste meestega flirtida. Ta kahtlustab sind pidevalt petmises ning sa ei saa iial õnnelikuks, kui selline mees elab sinuga koos.

Tüübid, kes pole veel suureks saanud…

Nad keelduvad tööle minemast ning tööd otsimast ning süüdistavad oma laiskuses ja õnnetus elus teisi inimesi, olles veendunud, et neid ei respekteerita. Mehed, kes ei ole siiani suureks kasvanud, ei hakkagi iial kohusetundlikuks ja selliste kaaslastega pole midagi peale hakata!

Petjad!

Ilmselgelt ei ole vahet, kes seda kutti kodus ootab, kui ta näeb kedagi kes talle meeldib, siis ta tema ka võrgutab. Säästa end südamevalust, ning usalda vana head ütlust: kes on petnud ühe korra, petab ka edaspidi!

Õelad tüübid

Seesugune mees, kes saab rahulduse sellest, et keeldub sind välja viimast ja sinu peale raha kulutamast.  Ta ei tahaks midagi su heaks teha… Ta ei muutu, ja ei tee seda isegi mitte sellepärast, et armastab sind.  Lase jalga niii ruttu kui saad!

Oled ka sattunud selliste tüüpide võrku? Või tead hoopis veel mõnd tüüpi, kellest kaarega mööda käia? Jaga meiega oma kogemusi…

Triin Tisler

Buduaar.ee