Merle lugu: mu mees magas teise naisega ja ma andestasin talle

89 kommentaari
Merle lugu: mu mees magas teise naisega ja ma andestasin talle

Pidevalt foorumites surfates olen märganud teemasid, kas andestada mehele, kui mees on sind petnud ja kas suhe saab veel edasi toimida? Uskuge või mitte, aga saab. 

Foorumites surfates olen märganud teemasid, kas andestada mehele, kui mees on sind petnud ja kas suhe saab veel edasi toimida? Uskuge või mitte, aga saab. 

Oma mehega tutvusime ühel peol 14 aastat tagasi. Meie suhe oli/on täitsa tavaline, saame hästi läbi, mõnikord on üksikud tülid. Kõik oli ideaalne. 

Kaks aastat tagasi kolisime suurest kärarikkast linnast väiksemasse asulasse. Olin 33-aastane, mul oli tütar ja armastav mees. Seal ma leidsin endale kähku “hea” sõbranna, kes algul tundus tõesti tore ja juba lootsin, et olen endale südamesõbranna saanud. Käisime üksteisel külas ja kohvitasime ning ajasime juttu. Ka tal endal oli mees. Aina rohkem ja rohkem ta otsis alati põhjuseid, et meile tulla. Ma algul nagu ei kahtlustanud midagi. Ja mu mees ei pööranud ka talle tähelepanu, vähemalt mina ei saanud aru.

Ühel õhtul toimus külas pidu, kuhu pidime neljakesi minema, kuid ootamatult ma pidin maale emale külla sõitma ja mõtlesin, et lasen mehel siis peole minna, tal väga pikad ja kurnavad tööpäevad olnud. Niisiis nad läksid kolmekesi, ma jäin kambast välja, pakkisin asjad ning sõitsin maale. Pidu oli saanud paraja hoo sisse ja sõbranna mees oli otsustanud koju minna, ta väsis ära. Minu mees ja sõbranna aga pidutsesid hommikuni ja baari sulgedes mõtlesid, et lähevad võtavad ühed napsud veel enne magamaminekut. Kuid napsudest asi läks edasi… voodisse. “Sõbranna” sai, mis ta soovis.

Mu mees aga ei suutnud seda saladuses hoida ja tunnistas kõik ilusti üles, mis juhtunud oli. Ma ei osanud midagi selle peale öelda, ainult pisarad voolasid. Ei kujutanud ette, et midagi sellist oleks võinud juhtuda, aga võibolla ma südames sügaval kahtlustasin, mis plaanid sel naisel on, kuid ei tahtnud seda endale tunnistada. Ma tean, et mu mehel ei ole selle naise vastu tundeid. Me istusime maha ja rääkisime kõik südamelt ära ja otsustasime, et me ei lähe lahku, vaid saame sellest koos üle. Raske oli mul andestada, aga me armastame teineteist. Mõnikord tundub, nagu oleks see üheöösuhe meid hoopis rohkem kokku liitnud. Me teeme rohkem koos asju, abiellusime, saime veel poja ja ta on veel parem mees. Selle naisega me igatahes ei suhtle, tema mees ei suutnud talle andestada ja lahkus.

Selle looga ma tahan öelda seda, et kui te tõesti armastate teineteist ja olete kokku loodud, siis suudate kõik andestada. Meie oleme õnnelikumad kui varem, uskuge või mitte. Ma suutsin andestada ja ma ei kahetse oma otsust.

Ilusat sügist ja hoidke oma lähedasi :)

 

Buduaarile Merlelt

 

PS! Kui sa oskad hästi kirjutada ning sul on rääkida oma õpetlik või huvitav lugu, siis saada see aadressile info@buduaar.ee

Iga avaldatud loo eest honorar 10 eurot.

Sarnased artiklid