Mida toob Sulle Buduaari horoskoop 05.01-11.01

9 kommentaari
Mida toob Sulle Buduaari horoskoop 05.01-11.01

Mida toob Buduaari horoskoop Sulle? Õnne või õnnetust, rõõmu või kurbust…? Loe ja saad teada.     

Mida toob Buduaari horoskoop Sulle? Õnne või õnnetust, rõõmu või kurbust…? Loe ja saad teada. 

Jäär- Su tunded ja mõistus tüürivad eri suunda. Teisisõnu, sa tead, mis peaksid teatud olukordades tegema, aga su süda ei luba. Jälgides oma südamehäält, käitud hoopis teisiti kui tavaliselt. Väldi sel nädalal läbirääkimisi ja tähtsatele dokumentidele alla kirjutamist. Su tunded on laes ning see võib su otsustusvõimet mõjutada. Samas mõnikord on hea kuulata oma südamehäält ning sellest lähtuvalt ostuseid vastu võtta. Võid sellest palju õppida, sest need tunded viivad sind kindlas suunas. Ära eksperimenteeri asjadega sel nädalal. Kui otsustad seda nõuannet järgida, siis rõõmustad märtsis.

 

Sõnn- Armastuse keerdkäigud on midagi imelist. Tõenäoliselt kuuled väga häid uudiseid telefonitsi. Väga häid! On teada-tuntud tõsiasi, et perfektset partnerit ei eksisteeri, kuid sinu jaoks võib see hoopis teistmoodi olla. Lihtsalt järgi oma südamehäält ning võta asja vabalt. Tänu sülle kukkunud õnnele on ka su rahaasjad paigas. Armunud Sõnn on unistav. Proovi siiski kahe jalaga maa peal seista, isegi siis, kui nad seda kuidagi teha ei taha. Naudi oma noorust ja elu! 

 

Kaksikud- Oled lihtsalt vapustav! Sel nädalal suudad lahendada töö juures erinevaid probleeme ilma, et peaksid kodus patja nutma. Suudad kõik negatiivse enne töölt lahkumist enda pealt maha raputada. See on igati kiiduväärt, arvestades mitme probleemiga sa tegelema pead. Sa ei lase end mitte millestki kõigutada. See nädal tuleb sinu jaoks eriti töine. Selles pole mingit kahtlust. Ära hakka võimutsema ega endale lojaalseid kaaslaseid nii endistest kui ka praegustest töökaaslastest ja alluvatest otsima. Kõik valivad endale erineva poole, kus neil endil kõige mugavam. Proovi leida tasakaal oma ideede, soovide ja tunnete vahel. Parim päev Kaksikute jaoks on neljapäev.

 

Vähk- Sul on see nädal mõnus kohtumine paari sõbra ja tuttavaga. Oled väga tundlik nende murede ja rõõmude üle, jättes oma mured-rõõmud tahaplaanile. Uued väljakutsed ja võimalused, mis võivad su elu peapeale pöörata, ilmuvad kui välk selgest taevast. Ole lahke ja heasüdamlik, siis tõmbad ka inimesi ligi. Ole avatud uuele infole ja kogemustele. Tunned, et tahaksid näha elu teisest vaatenurgast. Kõik uus ja värske tõmbab su tähelepanu. Vaatad maailma nagu väike laps, kes näeb kõike enda ümber esmakordselt. 

 

Lõvi- Puutud arvatavasti sel nädalal seadustega kokku. Mitte muidugi negatiivses võtmes. Sind ei kutsuta kohtusse või politseile aru andma. See pole selline kogemus. Aga ära karda, kuigi see võib su jaoks hirmutav olla. Praegu on suurepärane aeg reisimiseks. Uued kogemused ja emotsioonid, mis sa endasse kogud selle reisi käigus, äratavad ainult uut uudishimu. Sel nädalal on oodata erinevaid telefonikõnesid ja kirju sõpradelt. Samuti kohtad paari uut inimest, kellega on meeldiv suhelda. Praegu on ka väga hea aeg kirjutada kiri või e-mail ühele oma väga kallile lähedasele inimesele.

 

Neitsi- Sel nädalal muret ei ole! Oled heas tujus ning võimeline nautima tavalisi ja lihtsaid asju nagu kuum vann ja tass teed hommikul. Edasipürgimine ja raha teenimine pole asjad, millega enda pead vaevata. Samuti pole vajadust vastu võtta tähtsaid otsuseid – selle jaoks on teised inimesed. Peatu ja jälgi kõiki imelisi asju, mis su tee peale jäävad. Kui otsustad nädala lõpus välja minna, leiad paar väga head tuttavat. Laupäev on parim päev armastuseks, mis tähendab, et pead jällegi kodust lahkuma. On aeg hakata rohkem värsket õhku hingama, Neitsi.

 

Kaalud- Sa ei suuda varjata oma sügaval peidus olevaid tundeid kellegi su lähedal oleva inimese eest, ükskõik kui palju sa ka ei üritaks. Sa ei suuda absoluutselt oma emotsioone tagasi hoida Jäära, Vähi või isegi teise Kaalude ees. Kui saaksid, siis langeksid tema kätevahele. Kui jätkad oma tunnete varjamist, märkavad teised inimesed seda. Sest kui tavaliselt üritad midagi varjata, siis on sul nagu tropp kurgus. Hea pool on selles muidugi ka- inimesed hakkavad sinust rohkem huvituma. Fakt on see, et ei ole hea oma tundeid tagasi hoida. Sel nädalal peab see aga eriti paika. Kui surud oma tunded alla, siis ei saa ka vastuseid ja abi, mida sa tegelikult lausa anud. 

 

Skorpion- Tõotab tulla tormiline nädal, kus sul vaja teha suurel hulgal tööd ära. Su adrenaliinitase tõuseb lakke tänu suurele stressile ja ängistusele. Stseen ühest romantiliselt filmist paneb sind otsima rohkem tundeid oma armuelust. See äratab sinus tunde, et peaksid midagi muutma. See nõuab aga sinu enda algatustahet. Seda saad teha selle sama adrenaliiniga, mis töö sulle tekitab. Kuigi jahuta end natuke enne maha kui armastatu juurde lähed. Olid kunagi sel alal lausa proff. Salaja isegi imetlesid ja olid enda üle uhke.

 

Ambur- Pead kulutama raha ühe ettenägematu ürituse peale. Ürita mitte liialt kulutada, sest see pole esimene kord, kus sul tuleb ette ootamatuid kulutusi, mis panevad suure põntsu su pangaarvele. Mõned nendest üritustest võivad olla üsna vastikud, teised aga päris vahvad. Loodad veeta nädalavahetuse kuskil maakohas. Sind tõmbab maakohta just ilm ja hea puhkus. Oota enne kui hakkad kindlaid plaane tegema. Nagu tavaliselt, võib ilm ootamatult muutuda. Kindlasti tee ka vastavad broneeringud ära (praam, külalistemaja jms). Laupäev on parim päev armastuseks.

 

Kaljukits-  Tavaliselt oled ekstravertne inimene, kuid sel nädalal pole sa päris sina ise, kes esimest viilulit mängib. See on osaliselt sinu esivanema süü, kes on kas Ambur või Veevalaja. Astroloogiliselt rääkides on see esivanem mask, osa sinust teistele näitamiseks. Sel ei ole erilist vahet, mis tähtkujust ta on, see ei mängi erilist rolli. Oma sõpradele ja kolleegidele paistad pigem introvert. Sina oled sootuks teisel arvamusel, lähtudes oma tunnetest ja kogemustest. Ära muretse. Sul pole midagi viga! Nädala keskel tekib sul tunne, et oleks palju parem, kui kodus oleks asjad veidi rohkem mõnusad ja pingevabad. Kerkivad üles paar probleemi pere- ja tutvusringkonnas, mille süüdlane ei ole sina. 

 

Veevalaja- Nädala keskel tekib sul tunne, et meeldid kõigile. On hea teada, et su tunnetel ja emotsionaalsel meeleolul on tegelikult suur võim su elu üle ja võime seda sinu soovi järgi vorpida. Oled sõbralikus ja lahkes tujus ning on õige aeg alustada suhteid erinevate inimestega. See aga võib kodus tüli tekitada. Sa magad hästi ja toitud tervislikult. Sa kiirgad oma positiivsust kõikjale enda ümber ja see võetakse hästi vastu. Sul on soe ja hea tunne. Need tunded kestavad terve nädala. Iga päev sel nädalal on sinu päev. Reedel oleks tark võtta kõike veidi rahulikumalt. Pea meeles, et kõige meeldivamad inimesed ilmuvad su ellu üsna ettearvamatult! 

 

Kalad- Sel nädalal pakutakse sulle võimalust oma tutvusringkonda laiendada. Oled kindlasti paremas meeleolus kui eelmisel nädalal. On üsna tõenäoline, et võtad ette väikese reisi. Tutuvud inimestega, kelle taust on täiesti erinev sinu omast. Terve uus maailm on sulle avatud. Sõbruned kiiresti mõnega neist inimestest. Sa panustad uutele kogemustele rohkem kui nemad. Õpid palju uute kultuuride kohta ning teil on palju ühiseid vaateid elule. On olemas kõik vahendid, et see nädal tuleks sulle suurepärane. Isegi hea õnn lotos.