Mida toob sulle Buduaari horoskoop 29.12-04.01

Mida toob sulle Buduaari horoskoop 29.12-04.01

Mida oodata sellelt nädalalt? Loe Buduaari horoskoopi ja saad teada. 

 

Jäär- Mitmekordistad oma võimalused sel nädalal. Tööl oled väga iseseisev ja rohkem vastutav kui kunagi varem. Sa tead väga hästi, mida tahad ning kuidas. Mõtled isegi uuesti kooli minna. Sel nädalal algatad paar asja, mis võivad viia uute oludeni tööl veebruaris. See teeb ainult head sulle! Keegi flirdib sinuga ning suudab just seda õiget nuppu vajutada. See flirt on muidugi fantastiline, kuid väga põgus. Aga sul ei ole sellega mingit muret. Sügav armastus ja sõprus on sinu stiil, aga muidugi pikas perspektiivis.

 

Sõnn- Oled ääretult kergemeelne kõiges, mis puudutab armastust sel nädalal. See on just see, mis teeb su vastapandamatuks ning sa ei pea muretsema sellepärast, et sulle ei pöörata piisavalt tähelepanu. Nädala teisel poolel on sul lõbus kohtumine tööpostil. See aga omakorda viib tõsisele kohtingule. Ära sellest muidugi oma kolleege informeeri. Kõlakad levivad nagu kulutuli… Ole ettevaatlik juhustega. Juhused toovad kaasa palju erinevaid pingeid. Positiivsetel tunnetel on sel nädalal ülemvõim. Naudi neid tundeid ning lase end nendesse sisse haarata. See teeb su veel rohkem enesekindlamaks ning tänu sellele ka atraktiivsemaks. Kaks kohtingut kahe erineva inimesega? Võibolla on see liiga kergemeelne? Sina oled see, kes otsustab, Sõnn.

 

Kaksikud- Kui sul on püsisuhe, toob see nädal rahutust teie suhtesse. Tavaliselt oled just sina see, kes üritab konflikte vältida, kuid see nädal käitud sootuks teistmoodi. See ei ole teile kummalegi kerge, kuid on ainus võimalus, et teie suhe viia uuele tasandile.  Sel samal põhjusel oled sina nõus pingutama selle suhte nimel, et hoiduda  halvimast. Ole täie südamega sõpruse juures, mis teil on. Sellist intiimset ja kallist sõprust ei loo nii kergesti. Niikaua, kuni räägid kõigest oma kallimaga, on kõik võimalik! See periood teie elus mõjub teile mõlemale positiivselt, see teeb teid rohkem teistega arvestavaks ning enesekindlamaks. Vallalistele Kaksikutele on see suurepärane nädal luua uusi suhteid. Lihtsalt flirdi ja sa näed, et see saab vääriliselt tasutud. Oled rohkem kui edukas ning see võib ka olla algus tugevale ja armastavale püsisuhtele.

 

Vähk- Sul ei ole mingit põhjust kurta tähelepanu puudumise üle. Sul on ees lõbus nädal, leiad inimestega koheselt ühise laine. Vallalised Vähid tahavad tutvuda nii paljude inimestega kui võimalik sel aastal. Alustasid vist selle projektiga pisut hilja? Aga siiski väga tähelepanuväärsed inimesed saavad just sinuga väga hästi läbi. Kahjuks tüdined sa neist üsna kiiresti. Kui tahad nende inimestega tõsisemaid suhteid, siis pead olukorda veidikene rahulikumalt võtma. Sel nädalal on sul oodata paari mängulist kohtingut. Ja selle tipuks võib nädala lõpus  ka lõkkele lüüa uus armastus. Nõuanne: võta aega oma uut partnerit tundma õppida ning sa avastad, et see uus suhe võib tegelikult ka toimida. Hoia oma silmad lahti sinu tutvusringkonnas liikuva Sõnni ees!

 

Lõvi- Oled lõpuks kohal: kahenädalane valestimõistmise allikas on eemaldatud. Kõik on samal lainepikkusel nagu sinagi… jälle. Proovi mitte liiga kiiresti liikuda. Mitte kõigile ei meeldi kui sa peale käid. Sa ise ei märka seda, tahad ainult head, aga paljud ei mõista seda. Võta aeg maha ning hinga sügavalt sisse enne kui rääkima hakkad. Nii väldid võimuvõitlust, kus teine tuleks võitjaks. Ole ettevaatlik Kaladega, sest see tähemärk on liiga pragmaatiline ning üritab takistada sinu meeletuid algatusi. See ei vii kuhugi. Sellepärast on mõttekam Kalasid vältida sel nädalal. Hetkel oled vähem kinnine kui tavaliselt ning jagad oma tundeid teistega.

 

Neitsi- On tark arutada kõiksugu erinevaid otsuseid teistega, sel nädalal. Su praegune meelerahu ei tule kasuks otsuste tegemisel. On parem kui viivitad asjadega veidikene. Pole midagi hullemat, kui otsus, mis on tehtud tormakalt, isegi siis kui see osutub hiljem olema õige. Alles hiljem avastad, et hoopis teised faktorid olid mängus, mis oleks lõpptulemust mõjutanud. Kiired otsused on samad, mis rahulikud. Ole ettevaatlik liikluses! Töölt koju või kodust tööle sõites võid kaotada tähelepanu liikluses. 

 

Kaalud- Ära liialda kui kohtud teise Kaaludega. Vaata, kuhu poole tuuled puhuvad. See teine Kaalud sarnaneb väga sinuga nind see peegel ei meeldi sulle eriti. Sul on rohkem kui üks põhjus elu helgemast küljest vaadata. Erinevad suhted erinevate inimestega sujuvad hästi ning tänu sellele saad väga palju tehtud. Ära võta nende inimeste lahkust enesestmõistetavalt! Sel nädalal oled ülepea sissevõetud inimesest, kes sinuga flirdib. Ta annab sulle tohutu egolaksu, mis paneb vere su soontes kiiremini voolama. Ole ettevaatlik, muidu kahetsed seda veel järgmisel nädalal!

 

Skorpion- Sel nädalal tunned aeg-ajalt end väga hästi ning kiirgad seda kõikjale: kohvikus, bussis, tööl. Kõikjal! Oled sõbralik ja abivalmis. Sulle meeldib istuda tassi kohvi taha ja lihtsalt lobiseda. Tee seda! Inimesed su ümber on vaimustuses su soojusest ja sõbralikkusest. “Et olla hea, pead kohtuma heaga.” Selline üldine heameelsus kestab terve nädala ning võib ka terve jaanuari lõpuni kesta. Tõmbad ligi positiivseid inimesi, kellega sa samastud ning veedate koos imelisi hetki, millest võib välja kasvada ka tugev sõprus. 

 

Ambur- Kas su elus on keegi, kes ei vasta su armastusele? Kas asjad veavad veidike viltu tööl? Su jõud on raugemas sel nädalal,  Ambur. See pole küll midagi tõsist. Ainuke asi, et võid kaotada oma huumorimeel. Kui oled selle kaotanud, peaksid hakkama muretsema, sest see ei oleks sulle loomupärane käitumine. Võid hakata planeerima väikest puhkust, kuid see pole kerge sinusugusele töökale inimesele. Pead valima korraliku puhkuse, kus saad rahulikult oma varusid laadida ja jalustrabava töö vahel. Sa suudad rohkem, kui oled end korralikult välja puhanud. Ka tähed näitavad sulle, et järgmine nädal on parim aeg töö tegemiseks. Võid ka oodata veebruari alguseni, aga see on vist liiga kaugel. 

 

Kaljukits- Sind tõmbab igalepoole pidudele. Naudid kõiki pidusid ning praegu oleks suurepärane aeg üks ka endale korraldada. Tahad olla kõige põneva keskmes, et kõik pilgud oleks pööratud sulle. Ole ettevaatlik, et sa kedagi ei solva! Alkohol võib tekitada lobapidamatust ning võid käituda kellegagi vastikult. Sinu lobapidamatus võib olla pisut kummaline sind ümbritsevate inimeste jaoks. Kui su sõbrad veel arutavad su vastikut käitumist, oled sina juba endale uue sihtmärgi leidnud. Sa ise ei saa aru, et käitud halvasti ning oled šokeeritud kui sinu peale näpuga näidatakse. 

 

Veevalaja- Üks kohtumine võib viia tõsise suhteni. Su vajadus läheduse järele on nii suur, et oled isegi nõus oma põhimõtetest loobuma. Kuigi lõbus pidu võib olla selle põhjuseks, püüa siiski kahe jalaga maa peal olla. Su arusaamad armastusest ja seksist on hiljuti muutunud. Mitte just hiljuti olid armastus ja seks sinu jaoks kaks täiesti erinevat asja. Alles nüüd mõistsid, et need kaks asja ei pea käima eraldi. Oled ise oma keha valitseja. Vaata ette, et kartmatu Skorpion ei haaraks liiga palju mõjuvõimu su üle! Kuigi tähed näitavad, et praegu on sobiv aeg luua anonüümne suhe (jälle). Kui see on keegi sinu lähikondlastest, siis ära sellest kellelegi räägi! 

 

Kalad- Oled väga heas tujus sel nädalal. Tundub, et tuleb tõeline trallitav nädal sinu jaoks. Oled tõenäoliselt kergemeelses tujus. Sind ei tõmba tõsised inimesed. Vähe

malt mitte sel nädalal. Ning sa lihtsalt ei ole tujus, et arutada tähtsaid küsimusi. Jõulised naised ja domineerivad mehed on just sellised, kes sind sel nädalal tõmbavad. Sinu sõbrad ja lähikondlased poleks seda kunagi sinust arvata osanud. On nii? Sinu kalle nende inimeste poole pole aga nii suur, et riskiksid kaotada oma mainet. Muretseda pole vaja, grande finale’ks on nädalalõpu ülijoovastav flirt. Mida veel tahta?