Ole kiire! Kingime kõigile MEXX Berlin Summer Edition parfüümi

48 kommentaari
Ole kiire! Kingime kõigile MEXX Berlin Summer Edition parfüümi

Meil on sulle superhea pakkumine- telli nüüd Buduaar Shoppingu ajakiri aastaks koju ja saad kaasa lõhnava  kingituse- MEXX Berlin Summer Edition lõhnavee väärtusega 219 krooni. Buduaari ajakirja aastatellimus ja Mexx lõhnavesi maksavad sulle kokku 179 krooni (tavahind 398 krooni).

Sinu Buduaari ajakirja aastatellimus on läbi saanud? Või sa pole veel jõudnud meie ajakirja kojutellimust vormistada? Nüüd sul veab, sest saad ajakirjatellimusega kaasa väärt kingituse.

Telli nüüd Buduaar Shoppingu ajakiri aastaks koju ja saad kaasa lõhnava  kingituse- MEXX Berlin Summer Edition lõhnavee väärtusega 219 krooni. Buduaari ajakirja aastatellimus ja Mexx lõhnavesi maksavad sulle kokku 179 krooni (tavahind 398 krooni).

Vormista oma tellimus kohe, sest kampaania kestab, kuni lõhnavett jagub. Sinu tellimus on vormistatud, kui oled teinud ära pangaülekande. Parfüümi saad kätte Buduaari kontorist kuni 1.juunini 2009. Ajakirja aastatellimus hakkab kehtima alates Buduaari suvenumbrist, mis peaks jõudma sinu postkasti hiljemalt juuni esimesel nädalal.

Buduaari aastatellimuse kampaaniatingimustel saad vormistada SIIN.