Paljastatud: Uku Suvistel on salajane kirg?

Armastatud laulja Uku Suviste on üks igati mitmekülgne ja andekas noormees! Näiteks keskkooli lõpetas ta kahe kiituskirjaga - muusikas ja kehalises kasvatuses. Põhikooliajal mängis ta aktiivselt tennist, hiljem aga keskendus kergejõustikule ja selle kõrvalt jõudis ta muidugi tegeleda oma suurima kirega, milleks on muusika. 

Armastatud laulja Uku Suviste on üks igati mitmekülgne ja andekas noormees! Näiteks keskkooli lõpetas ta kahe kiituskirjaga – muusikas ja kehalises kasvatuses. Põhikooliajal mängis ta aktiivselt tennist, hiljem aga keskendus kergejõustikule ja selle kõrvalt jõudis ta muidugi tegeleda oma suurima kirega, milleks on muusika. 

Kuid kas teadsid, et Ukul on ka IT-haridus? Nimelt tundis Uku pärast keskkooli ja sõjaväeteenistuse läbimist, et temast võiks saada IT-inimene, seega ta alustas õpinguid Tallinna IT-kolledžis. Toona pakkus arvutimaailm talle huvi, ent see kirg kadus kiirelt – täna ei taha Uku sellele mõeldagi, et ta peaks arvutidega tööd tegema, vahendab Benu Apteegi ajakiri. Neli aastat kestnud õpingud pole kindlasti maha visatud aeg, sest kunagi ei tea, millal just selles valdkonnas teadmisi vaja on.

Tänase päeva seisuga on Uku suurimaks kireks siiski muusika ja arvutitega ta suure tõenäosusega tööd tegema ei hakka. 

Ja mis veel – Uku on ka väga osav kokkaja! Ta armastab hommikuti putru ja omletti valmistada ning vajadusel teeb ise valmis ka lõuna- ja õhtusöögi. Nimelt andis Uku väidetavalt nüüdseks endine elukaaslane Sandra Daškova Buduaarile pool aastat tagasi pikema intervjuu, kus ta rääkis, kes ja mida nende peres süüa valmistab. Uku on alati olnud hommikusöögi valmistaja.

Kokk, sportlane, muusik ja hariduselt ka IT-inimene – igati andekas noormees!