Seks kolib suveks magamistoast välja: milliseid vallatusi proovida?

Seks kolib suveks magamistoast välja: milliseid vallatusi proovida?

Seks on kirglik nauding, mis väljaspool magamistuba sageli veel paremaks muutub ja seda eriti suvel, mil päevad on pikad ja õhtud sumedad. Just nüüd on õige aeg vallatustega magamistoast välja kolida! See muidugi aga ei tähenda, et peaks aega ja kohta valimata ennastunustavalt igale kirepuhangule järele andma, kuid pisut värskemast vaatenurgast võiks oma voodielule läheneda küll. 

Seks on kirglik nauding, mis väljaspool magamistuba sageli veel paremaks muutub ja seda eriti suvel, mil päevad on pikad ja õhtud sumedad. Just nüüd on õige aeg vallatustega magamistoast välja kolida! See muidugi aga ei tähenda, et peaks aega ja kohta valimata ennastunustavalt igale kirepuhangule järele andma, kuid pisut värskemast vaatenurgast võiks oma voodielule läheneda küll. 

Vabaõhuvallatustega tuleks aga kindlasti oodata, kuni õhk on mahedalt soe ja esimene äike on ka maapinna üles kütnud, muidu võib endale kingituseks saada tilkuva nina ja käheda kurgu. Allpool on välja toodud mõned vallatud ideed, mis lisavad suvele vürtsi ja muudavad nii päevad kui ka ööd lõbusamaks ja seiklusrikkamaks. Muidugi võib ka seks auto tagaistmel olla juba tore vaheldus, kuid kindlasti võiks kaaluda ka muid võimalusi, mille peale ehk ise kohe ei tulekski …

Vallatu paadisõit. Mis võiks olla veel romantilisem kui suvine pärastlõuna kallimaga järveveel? Pistke varbad sooja vette ning nautige hellitavaid päikesekiiri, lubades sel viisil endale hindamatut kvaliteetaega teineteise seltsis. Olles eemal kõigest ja kõigist, avaneb suurepärane võimalus teineteist hellitada. Kaldast eemale triivides on plussiks ka see, et te ei pea kartma võõraid pilke, mis vallatusi pealt juhtuks nägema, ja nii saab värskes õhus lasta oma fantaasial vabalt lennata. Küll aga tuleks tähele panna, et te ennastunustavalt hoogu ei läheks, sest muidu võib paat lihtsalt kummuli käia. Pärast seksi on võimalik end vees väikse suplusega värskendada ning mõnus ja lõõgastav päev on garanteeritud. Nii võib päeva teineteise seltsis mõnusalt lausa õhtusse saata ja nautida veel ka kuupaistel romantilist ööd.

Vallatu piknik. Suvine piknik veini, maasikate, vahukoore ning muu hea ja paremaga on suurepärane võimalus saada eemale linnakärast ning nautida ilusaid väheseid suvepäevi. Kuna piknikuks valitakse tavaliselt mõni privaatsem ja vaiksem koht ning paljudel on ka oma salapaigad välja kujunenud, tasuks võimalust kasutada ja oma voodirutiini värskendada. Siinkohal ei ole vaja peent pesu selga panna või suuri ettevalmistusi teha, oluline on vaid spontaanne lähenemine piknikule. Kui tavapärasele näksimisele lisandub ootamatu seks, siis sinu partner tõenäoliselt isegi ei mäleta, kas ja milline pesu sul üldse seljas oli. 

Piknikul on alati kaasas ka lina, mis muudab olukorra teile eriti mugavaks, sest nüüd pole vaja karta, et liivaterad või rohukõrred torkima hakkaks või männiokkad tagumiku alla jääks. Hea õnne korral võib ka taustaks kosta linnulaulu või rohutirtsude sirinat ning argimured on hetkega peast pühitud! Hea seks võib olla teinekord parim maiuspala ning miks mitte oma kallimat sellega üllatada. 

Vallatu suplus. Suveõhtud lubavad mõnusalt värskendavaid suplusi nii järves kui meres. Kui valida hilisõhtuseks külastamiseks mõni privaatsem veekogu, on võimalik lisaks suplusele ka oma armuellu värskendust tuua. Visake riided seljast ning suunduge võidujooksuga vette. Võitjale võiks olla ka auhind, mille kohe välja lunastada saab, kuid jäägu see juba asjaosaliste mõelda ja otsustada, milline auhind kõige motiveerivam on. Teadagi on tõsiasi, et vees olles muutub igasugune takistus ja raskus palju kergemaks ning seetõttu saab seal mitmeid asendeid proovida, mis maismaal nii mugavad ei tunduks. Samas võib ka kaldal vallatusi teha ning tähistaeva all kõrkjate vahel võib õhtu vägagi kirglikuks ja romantiliseks kujuneda.

Vallatu maaelu. Kui on võimalus maale põgeneda ja heinalakas pikutamist nautida, siis sealgi võiks kallimaga lisaks muidu lõõgastavale äraolemisele virgastavat seksi nautida. Kuna jalgealune on kindel ja ümberringi tugevad seinad, on katsetamisvõimalusi küllaldaselt. Muidugi oleks hea ilma linata ja päris paljalt heinte vahel mitte tuuseldada, sest nii võid naha kurvalt marraskile kraapida. Kuigi kriimud tuletaksid sulle väikest vallatust veel mõnda aega meelde, on targem neid siiski vältida. 

Enne lakka hullama minekut tasuks aga välja uurida, ega teil kummalgi heinapalavikku või õietolmuallergiat ole, muidu võib hea plaan hoopis ebameeldivalt kiheleva nina, vesiste silmade ja aevastamisega lõppeda.

Vallatu kadumine. Mõnikord ei ole midagi paremat kui seltskondlikult ürituselt korraks märkamatult vaiksesse metsatukka, rannaribale või kasvõi puukuuri hiilida ning pühenduda mõneks hetkeks vaid teineteisele. Miks mitte ka näiteks jaanipäev sel viisil unustamatuks muuta? Elevust ja närvikõdi lisab ka asjaolu, kas suudate väikest saladust vaid enda teada hoida või tekitab teie salapärane kadumine seltskonnas küsimusi ja jääb müstiliselt õhku rippuma.

Vallatu matk. Suvi on parim aeg ratsamatkale minekuks või jalgsi kaunite looduspaikade avastamiseks. See annab aga omakorda võimaluse teha romantilisi vahepeatusi ning nautida seksi ja hellitusi vabas õhus. Kui ka telk on kaasas, siis pole üldse probleemi. Teie kaasaskantav koduke pakub varju nii võõraste silmade kui putukate eest. Siingi võib sisse tuua väikse võistlusmomendi ning erinevaid auhindu välja panna. Nii saab muidu tavalisest suvepäevast väikse närvikõdiga põnev ja vallatu seiklus, mis veel pikaks ajaks teile mõlemale naeratuse suule toob.

Vallatu külastus. Tihtilugu on lihtsam viriseda ja vinguda, et pole ei õiget aega ega kohta ja üleüldse on mees kogu aeg komandeeringus. Sel juhul pole midagi muud, kui end kokku võtta ja ise kallimale ootamatu üllatus teha. Eelnevalt võiksid endale uue seksika pesu soetada, et üllatus oleks võimalikult täiuslik, ning seejärel, ette teatamata, oma kallimat külastusega üllatada. Olgu selleks hotellituba, ehitusplats või mõni muu peatumispaik, kuid võid kindel olla, et seal eemal, kus heast seksist vaid unistada võib, on ootamatu külastus mehe jaoks hindamatu väärtusega ning mõlemale võib see vägagi värskendavalt mõjuda. 

 

Spontaanne seks on alati kuum ja kirglik ning just seetõttu tasub mõelda ka pisut raamidest väljapoole ja katsetada erinevaid võimalusi oma armuelu põnevamaks muutmiseks. Seks ei peaks kujutama endast pelgalt rutiinset öist voodielu, pigem võiks see olla igakord midagi uut ja erilist. Kindlasti ei tasu tõmmata paralleele voodi ja seksi vahel, kuna kohti, kus vallatusi teha, on palju rohkem. Peamine on siiski mitte üle pingutada, sest kõige olulisem on ikkagi koos katsetades nautida teineteise lähedust.

 

Tekst: Annamaria Ala

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar Shopping suvi 2013