Staaride Instagrami kontod: keda jälgida?

Staaride Instagrami kontod: keda jälgida?

Instagram, meie telefonites on muutunud igapäeva lahutamatuks osaks , mille kaudu suhtleme sõpradega ning isegi a- katekooria staaridega üle maailma. Piisab vaid sellest kui vajutad “follow” ning staari söögilaud, uued rõivad, kontserdipaik ning hetketegevus on sulle koheselt nähtav.  Buduaar seadis ritta 12 naisstaari, kelle Instagramil tasuks sul pilk peal hoida.  

Instagram meie telefonites on muutunud igapäeva lahutamatuks osaks, mille kaudu suhtleme sõpradega ning isegi a-kategooria staaridega üle maailma. Piisab vaid sellest, kui vajutad “follow” ning staari söögilaud, uued rõivad, kontserdipaik ning hetketegevus on sulle koheselt nähtav.  Buduaar seadis ritta 12 naisstaari, kelle Instagramil tasuks sul pilk peal hoida.

 

Kim Kardashian 

Instagram: KimKardashian

Mida sa seal näed? Hulgaliselt perepilte, sealhulgas ka pilte Kimi õe Khloe’i tervituspeost. Otseloomulikult ka pilte Kimi rõivastusest, meigist ja foto-shoot’idest.  Vastne ema laeb üles ka pilte pisitütrest North Westist.

 

Taylor Swift 

Instagram: TaylorSwift

Mida seal näed? Pilte glamuursetest kutsetest punase vaiba üritustele, tuuri backstage‘st ning loomulikult ülesvõtteid Taylori kassist.

 

Rihanna 

Instagram: BadGalRiri

Mida seal näed? Hulgaliselt pilte musisuuga Rihannast ja ülesvõtteid staari pidevalt vahelduvast juuksevärvist ja soengutest.

 

Miranda Kerr

Instagram: mirandakerr

Mida seal näed? Supermodellile meeldib pildistada loodust, teha kaadritaguseid pilte foto-shoot’idest ning loomulikult iseendast.

 

Jessica Alba

Instagram: jessicaalba

Mida seal näed? Jessica kontol on palju pilte tema kahest lapsest Honour’ist ja Heaven’ist.

 

Britney Spears

Instagram: BritneySpears

Mida seal näed? Staar armastab klõpsutada pilte oma tuurielust, fännikirjadest ja lastest.

 

Lady Gaga

Instagram: ladygaga

Mida seal näed? Popstaar kuvab pilte endast, pidudest, hullumeelsetest rõivastest, tuurielust ning isegi “head ööd” ja “tere hommikust” fotosid.

 

Lauren Conrad

Instagram: LaurenConrad

Mida seal näed? Teletäht ja moelooja hoiab meid piltide vahendusel kursis oma igapäevatoimingutega, lisades kaadreid söögist, soengust ning otseloomulikult rõivastusest.

 

Kylie Minogue

Instagram: kylieminogue

Mida seal näed? Kylie jagab pilte tuurielust, kallitest inimestest ja tema enda pilte erinevatest ajakirjaväljaannetest.

 

Nicky Hilton

Instagram: NickyHilton

Mida seal näed? Seltskonnastaar postitab pilte luksuslikest ehetest, autodest, oma rõivastusest ja puhkusereisidest.

 

 

Tori Spellingu perekonto

Instagram: ToriAndDean

Mida seal näed? Tori Spelling ja tema abikaasa Dean McDermott on loonud ühise perekonto, kuhu lisatakse toredaid pilte ühistest tegevustest.

 

Beyonce

Instagram: officialbeyonce

Mida seal näed? Kes ihkab popstaari näha ilma meigi ja soenguta võib kiigata Beyonce Instagrami kontole, sest just seal näitab naine on loomulikku ilu, palju perepilte ning kindlasti ka pildikest tütrest Blue Ivy’st.

 

 

 

Triin Tisler