Vali läbi aegade seksikaim Manhunt!

43 kommentaari

Buduaar.ee on ametlik Manhunt 2008 valimiste veebipartner. Kajastame kõiki üritusi ja toome teieni võitja, kes sõidab rahvusvahelisele võistlusele Manhunt 2009, mis toimub traditsiooniliselt Koreas. Nii et naised ajage oma mehed tagajalgadele ja las teie seksikad kaasad registreerivad võistlusele siit (NB! lahtris “Soovin osaleda trennides” kirjuta märksõna MANHUNT). Järgmised 5 finalisti selguvad 17. oktoobril kell 17.00 Deja Vu-s toimuval castingul.

Buduaar.ee on ametlik Manhunt 2008 valimiste veebipartner. Kajastame kõiki üritusi ja toome teieni võitja, kes sõidab rahvusvahelisele võistlusele Manhunt 2009, mis toimub traditsiooniliselt Koreas. Nii et naised ajage oma mehed tagajalgadele ja las teie seksikad kaasad registreerivad võistlusele siit (NB! lahtris “Soovin osaleda trennides” kirjuta märksõna MANHUNT). Järgmised 5 finalisti selguvad 17. oktoobril kell 17.00 Deja Vu-s toimuval castingul.

Konkursil saavad osaleda mehed vanuses 20-35 eluaastat, pikkusega 180 kuni 190 cm, on fotogeenilised, heas füüsilises vormis ning suhtlevad vabalt eesti ja inglise keeles. Konkursi võitja esindab Eestit rahvusvahelisel meesmodellide võistlusel Manhunt International World Final 2007, mis toimub traditsiooniliselt Hiinas.

Rahvusvaheline taust:

Manhunt International on rahvusvaheline meesmodellide võistlus, vaata lähemalt siit, mis on toimunud alates 1993. aastast. Igal aastal ulatub osavõtjamaade arv üle viiekümne, telekanali vahendusel saavad finaalshowst osa sajad miljonid televaatajad üle maailma (rekord 420 miljonit). Võistluse esikoha auhinnafond on 50 000 USD. Üritust võib võrrelda Miss World ja Miss Universe konkurssidega.

Eesti on konkursil osalenud viiel korral. Meie parimad saavutused: 1995. aastal jõudis Andres Lints seitsme parema, 2001 aastal Erik Nurm kümne parema hulka. Manhunt Estonia 2002 – Timo Tõnismaa sai pärjatud Mr Physic I runner-up tiitliga.

Eesti võistlusest:

Eestis valitakse jahituimat meest juba 2001. aastast saadik. Suvel selguvad regionaalsete Eesti Suvemehe konkurssidega esimesed finalistid ja otse finaali pääsevad ainult võitjad. Ülejaanud finalistid valitakse castingu vormis. Konkurss koosneb moe-, talendi-, spordi/bokserite- ja pidulikust voorudest. Konkurss vastab rangetele rahvusvahelistele nõuetele.

2003. aasta finalistide eksklusiivne esitlus toimus novembrikuus ööklubis Bonnie & Clyde, kus valiti ka pressi lemmik. Uuno raadio eetris valiti Nele Hunt (reporter Nele valis parima kolme küsimuste põhjal). Noormeeste fotod ilmusid ka Tartu Linnalehes. “Meestejahti” juhtis Anu Saagim. Manhunt Estonia kulmineerus 8. novembri finaalshowga  klubis ”Atlantis”, Tartus.

2005. aasta Manhunt Estonia superfinaal toimus Tallinnas, klubis Venus Club. Valmis ka pooletunnine telesaade, mis oli 9. aprillil Kanal 2 eetris ja saavutas märkimisväärse reitingu. Manhunt Estonia finalistide fotod ilmusid SL Õhtulehehes. Konkursi pressi- ja klubižüriid nimetasid võitjaks 22-aastase Tallinna noormehe Toomas Kirsi. Õhtut juhtis Maili Nõmm (Miss Estonia 2003). Rahvusvahelistele võistlustele saadab aastavõitjad firma Estman Models.

Manhunt Estonia 2008 võistluse eelvoorud algasid juunikuus Eesti Suvemiss & Suvemees eelvoorude käigus Türis, Tartus, Tallinnas, Valgas, Rakveres ja Pärnus, kus valiti 5 finalisti, kellega saab tutvuda siin ja 5 õnneliku finalisti valitakse castingu vormis 17.10 Deja Vu-s. Kokku jõuavad finaali kümme meest. Kõikide finalistide pildid ilmuvad Buduaaris, kus toimub ka konkursi rahvahääletus. 

Manhunt Estonia võistluse ametliku kodulehe leiad siit.

Leemet Prits

Buduaar.ee tegevtoimetaja