Video: lugu sellest, kuidas raha meest muudab

Video: lugu sellest, kuidas raha meest muudab

Allpool olev video on ehe näide sellest, kuidas raha võib muuta absoluutselt kõike!  Sõbrad otsustasid kinkida oma parimale sõbrale sünnipäevaks võltsloteriipileti, mis kraapides näitas võitu, aga pöördel oli kiri, et tegu on võltspiletiga.   

Allpool olev video on ehe näide sellest, kuidas raha võib muuta absoluutselt kõike! 

Sõbrad otsustasid kinkida oma parimale sõbrale sünnipäevaks võltsloteriipileti, mis kraapides näitas võitu, aga pöördel oli kiri, et tegu on võltspiletiga. Pöördes sünnipäevalaps kargas suures võidutuhinas ühest toanurgast teise, palus Jumalat appi ning ei suutnud oma suurt, koguni 2 miljonilist võitu  uskuda. 
Ja siis käis ta peas klõps ning välja lõi inimlik kadedus ja omakasuiha. Kõigepealt helistas ta oma bossile, sõimas tal näo täis ning ütles, et ta ei tule enam kunagi tööle. Sellega asi aga ei piirdunud. Ka abikaasa jäi talle ette ning vaene naine valati sellise mudaga üle, et vähe pole. Mees isegi tunnistas seda, et näpistab öösiti naist seljast. Kui aga talle räägiti, et tegu oli võltspiletiga… siis jah. Kahju oli juba tehtud ning öeldut enam niisama lihtsalt tagasi võtta ei saanud.

 

Vaata ise seda videot allpool!

 

Buduaar.ee