10 ERINEVA TUJU KLEIDID Vapianos Debenhams moe-show’l 10. novembril

10 ERINEVA TUJU KLEIDID Vapianos Debenhams moe-show’l 10. novembril

Esimese lumega ärkavad ka jõuluaja meeldivad tunded, mis on mälestustega toredatest koosviibimistest, pidulikumatest üritustest, rohketest kultuurisündmustest ning säravatest linnatuledest, küünlavalgusest, jõuluroogade aroomist ja ka pidulikust riietusest.

See on olnud aeg, mis on andnud enim põhjust end ehtida ja sättida, et tunda pidulikkust. Õhus on maagiat ja häid soove ja see kõik sillutab teed, et end tõeliselt õnneliku ja ilusana tunda. See aeg on taas peagi saabumas ja me teeme koostöös Debenhamsiga algust, pakkudes teile kaunist pidulike õhtukleitidega moe-show‘d 10. novembril toimuval Vapiano Ladies Night õhtul. 

Nüüdseks juba üle kolme aasta Eestis tegutsenud Briti kaubamaja Debenhams pidulike kleitide valik on ainulaadne poekaubana juba seetõttu, et see hinnatud Inglise moedisainerite poolt loodud kleitide valik on väheste eksemplaridega meie kodumaal saadaval, ja olukord, et ruumis on viibimas sama kleidi, aga erineva hingega peoline, ei ole tõenäoline. 

Selle kolme meeldiva koostööaasta jooksul, mil Buduaar on oma paljude moeseeriate ja show‘de jaoks Debenhamsi kaasanud, on meile selgeks saanud, et kauni kleidi leiab sealt alati ja seda ka siis, kui rahakott on parasjagu kõhnenemise kuuri ette võtnud. Kleidivalik on kiiresti muutuva iseloomuga ja iga tuju jaoks on meid alati midagi sobivat oodanud. Toome teieni kümne erineva tuju jaoks Debenhams kleidivaliku, mis saabus äsja Inglismaalt ning on esmaettekandel Vapiano Ladies Night õhtul 10. novembril.