10-ne minutiga vähem kortse!

Kas usute, et kortse on võimalik “sirgeks triikida”? Galvaaniline Spa II
aparaat suudab seda väidetavalt teha. Meie Buduaaris pole veel aparaati
proovida jõudnud, kuid vahendame teile alljärgnevalt Norra kolleegide
muljeid, kes uut aparaati katsetasid. /Lugu saab lugeda ka meie Buduaar Shoppingu sügisnumbrist/

Kas usute, et kortse on võimalik “sirgeks triikida”? Galvaaniline Spa II aparaat suudab seda väidetavalt teha. Meie Buduaaris pole veel aparaati proovida jõudnud, kuid vahendame teile alljärgnevalt Norra kolleegide muljeid, kes uut aparaati katsetasid.

Norra ajalehe Norsk Ukeblad naiskollektiiv oli päris skeptiline, kui pidi proovima “kortsude triikrauda”, mis on nüüd ka Eestis müügile tulnud. Üheksa lootusrikast, kuid skeptilist Norra daami lubasid enda peal aparaati katsetada. Pärast ühe näopoole aparaadiga töötlemist oli efekt silmaga näha. Tulemus oli ka neile endile üllatav! Kes ei sooviks endale siledat nahka ja värsket jumet kemikaale sisse süstimata või nägu lõikamata! Galvaaniline Spa II on aparaat, mis puhastab nahka sügavalt, treenib, trimmib ja samal ajal niisutab. Tulemuseks on pehmem, siledam ja säravam nahk.

Täiesti ohutu hooldus!
“Ma olen väga õnnelik – põsk on ülespoole trimmitud ja nahk on pehme kui beebi pepu. Nahk jäigi selline, nagu kosmeetik lubas!”, naeratab just “triigitud” Nina ja laseb oma käel üle põse libiseda. Talle tehti 10 minutit hooldust aparaadiga, mis näeb välja nagu habemeajamispardel. Nina ja teised katsetajad rääkisid, et protseduuri ajal tundsid nad veidi torkimist või sooja tunnet. “See ei ole valus, ainult rahustav.”

“Ma olen kosmeetikuna töötanud 17 aastat ning harjunud kasutama suuri aparaate, mis vajavad kogenud kätt. Aga seda aparaati saab ka kodus kasutada,” räägib kosmeetik Moona, kes hooldusprotseduuri tegi. Spa II kasutab galvaanilist voolu, mis töötab samamoodi nagu magnet – ühesugused pooled lükkuvad teineteisest eemale. “Kortsude triikraud” on valmistatud Ameerika firmas Nu Skin Enterprises. “Aparaati on lihtne kasutada, aga kerge väljaõpe on siiski vajalik, et saavutada parim tulemus,” räägib kosmeetik. Koos aparaadihooldusega peab kasutama kahte tüüpi veepõhjalist geeli. Kõigepealt puhastatakse nahk põhjalikult ja pärast seda “triigitakse” nahka 5 minutit sügavpuhastava geeliga. Aparaati libistatakse üle näo ja kaela, üles ja alla, kuni geel imendub sügavale nahka.
Esimene hooldusetapp kestab 5 minutit. Pärast seda pestakse ülejäänud geel näolt maha. Seejärel kantakse näole positiivselt laetud geeli ja korratakse sama liigutust. Geel toimib näol aktiivselt – stimuleerib rakkude ülesehitust ja toidab nahka vitamiinidega. Teine hooldusetapp kestab samuti 5 minutit. Katsejänesed peavad tunnistama, et kerged kortsud on siledaks “triigitud”. Põsed ja eriti lõuaosa on väga pingul. Huvitav, kui kaua efekt kestab? Protseduuri läbiteinud väidavad, et paar päeva hiljem oli efekti vähem märgata, kuid kaks korda nädalas hooldust tehes oli tulemus püsiv.

Alustuseks soovitatakse aparaati kasutada 2 korda nädalas 3 kuu jooksul, pärast seda aitab ühest korrast nädalas. See on täiesti ohutu, nii et tegelikult võib iga inimene seda teha endale nii palju kui tahab.

Cecilia (62) “Algul olin ma väga skeptiline ja kartsin natukene, poleks absoluutselt seda silmaga nähtavat muutust uskunud! See oli meeldiv ja positiivne kogemus. Ma kunagi ei lõika ega tee keemilisi katseid oma nahaga. Ma hea meelega “triigin” oma nägu, kui ma ainult seda aparaati kasutama õpiksin.”

Grethe (38) “Mul ei olnud mingit usku selle toimesse. Aga nüüd olen väga rahul. Väikesed kortsud ja pooride suurus vähenesid, loodan, et see mingi aeg kestab. Aga kas ma viitsin seda aparaati kasutada nii tihti, et efekt säiliks?”

Bente (49) “Tundub, et soojus oleks nagu seestpoolt tulnud, nahk sai pehmeks ja siledaks. Ma arvasin, et see on jama, aga üllatusin positiivselt! Nägin vahet silmade ja suu ümbruses!”

Anne-Grethe (54) “Põhimõte, et vereringe käima saada, on loogiline. Mu nahk on ülespoole tõusnud ja pingul. Ma näen näol uut sära ja ma tunnen vahet!”

Unn (54) “Ma arvasin, et ei usu seda enne, kui ise näen. Nüüd ma pean seda uskuma! Nahk tundus soojana ja kotikesed silmade all vähenesid. Näonahk tõmbus rohkem pingule ja muutus pehmemaks. See oli mõnus!”

Eestis müüb sellist aparaati Reval Day Spa, mis asub Tallinnas aadressil Pikk tn7
Infot küsi telefonil 642 2047.