100 kr sooduskupong iga ostuga kaasa – Elegante.ee

100 kr sooduskupong iga ostuga kaasa – Elegante.ee

Pühapäevani
30.08.2009.

Elegante.ee – pesukaubamaja

Iga ostuga kaasa
100 kroonine sooduskupong
Pühapäevani!

Osta 25.08. – 30.08. vähemalt 250 krooni eest ja saad TASUTA 100 kroonise sooduskupongi. Sooduskupongiga saad maksta juba järgmise ostu eest.

Saadame sooduskupongi koodi peale arve tasumist eraldi kirjas
teie e-mailile kõige hiljemalt järgmise tööpäeva alguseks.
Sooduskupong kehtib kuni 31. oktoober 2009.

Sooduskupongiga maksmine >

Selleks, et sooduskupong maksmisel aktiveeruks peab järgmise ostukorvi summa olema vähemalt 500kr. Sooduskupong ei kehti “Supersoodsalt” kataloogi toodetele. Kõikidele teistele tavakataloogis ning “KAUP KOHAPEAL” toodetele on sooduskupong kehtiv!

Võta 100 krooni >

Kui ostukorvi koguväärtus ei täida pakkumises määratud miinimumsummat / tingimust siis ilmub sellest teavitav veateade. Lugege palun üle pakkumise tingimused ja jälgige, et teie ostukorv vastaks kindlasti kampaaniatingimustele.

Eesti SUURIMA valikuga pesukaubamaja internetis. Naistepesu valikus eksklusiivpesu, tavapesu, ööpesu, eripesu. Suure valiku ja SOODSATE hindadega pesupood – müügil üle 1000 erineva mudeli ja üle 20 000 toote, suurused S – 4XL ning korvid A kuni G.

> Paljud tooted on kohapeal, kättetoimetamine 2-4 tööpäeva.
> Tellimiskataloogis üle 1000 erineva mudeli, tarneaeg 1-3 nädalat.

Tooted: Naistepesu, rinnahoidjad, bikiinid, korsetid, püksikud, stringid, tangad, päevitusriided, bodid, trikood, sukad, aluspesu, spordirinnahoidjad, pesu noorele emale, aksessuaarid.

Meeldivaid sisseoste meie e-poest!
Elegante.ee

logo