14 lapse ema ähvardab kodust väljatõstmine!

14 lapse ema ähvardab kodust väljatõstmine!

14 lapse ema Nadya Sulemani ähvardab kodust väljatõstmine, kirjutab Showbizspy. 34aastasel üksikemal Nadya Sulemanil, kes sünnitas eelmisel aastal kaheksikud, on kokku 14 last, kes kõik alla 8aastased. Nüüd aga ähvardab naist tema Kalifornia majast väljatõstmine, kui ta pole majalaenu homseks ära maksnud. Nadya ise üürib seda maja oma isalt, kes on maja laenu peale ostnud. Kuna Nadya pole oma isale üüri maksnud, ei saa ka isa maksta pangale. Igakuiselt tuli maksta perekonnal 4000 dollarit kuumaksu ning siis märtsis veel lisaks 450 000 dollarit ehk umbkaudu 4,9 miljonit krooni.  

14 lapse ema Nadya Sulemani ähvardab kodust väljatõstmine, kirjutab Showbizspy.

34aastasel üksikemal Nadya Sulemanil, kes sünnitas eelmisel aastal kaheksikud, on kokku 14 last, kes kõik alla 8aastased. Nüüd aga ähvardab naist tema Kalifornia majast väljatõstmine, kui ta pole majalaenu homseks ära maksnud. Nadya ise üürib seda maja oma isalt, kes on maja laenu peale ostnud. Kuna Nadya pole oma isale üüri maksnud, ei saa ka isa maksta pangale. Igakuiselt tuli maksta perekonnal 4000 dollarit kuumaksu ning siis märtsis veel lisaks 450 000 dollarit ehk umbkaudu 4,9 miljonit krooni.

Suleman ise peseb oma käed puhtaks ning räägib, et see on tema isa ja laenuandja omavaheline asi. “Hoopis tema võib siis ohver olla,” räägib Nadya esindaja.

Buduaar.ee