3 põhjust, miks suhe vanema mehega on parem

26 kommentaari
3 põhjust, miks suhe vanema mehega on parem

Armastus ei küsi vanust, seega puhtalt vanuse järgi endale meest valida ei saa. Siiski tuleb tõdeda, et endast vanema mehega suhtes olemisel on tõepoolest teatud eelised. Millised need on – sellest juba allpool lähemalt! 3 põhjust, miks olla suhtes endast vanema mehega!

Armastus ei küsi vanust, seega puhtalt vanuse järgi endale meest valida ei saa. Siiski tuleb tõdeda, et endast vanema mehega suhtes olemisel on tõepoolest teatud eelised. Millised need on – sellest juba allpool lähemalt!

3 põhjust, miks olla suhtes endast vanema mehega!

Põhjus nr 1 – Tal on palju rohkem elukogemusi! Temaga on huvitav rääkida, sest ta on palju rohkem läbi elanud, elu näinud, reisinud. Tal on sulle palju õpetada ja tema käest tasub alati nõu küsida. Mis võiks olla veel parem, kui mees, kellega on huvitav rääkida ja keda on huvitav kuulata. 

Põhjus nr 2 – Ta teab, mis naistele meeldib ja kuidas neile meele järele olla. Kui te lähete välja sööma, käitub ta nagu tõeline džentelmen, ja mis arvesse puutub, siis otseloomulikult maksab tema selle alati kinni. Vanemad mehed on harjunud naisi hoidma, sest naised on nõrgem sugupool. Kombed, mis tänapäeva noormeestel tihti ununenud on, on vanema mehe jaoks iseenesestmõistetavad.

Põhjus nr 3 – Magamistoas teil igav ei hakka! Vanem mees on ka magamistoas kogenum ning teab, kuidas naist rahuldada. Tal on sulle kindlasti palju põnevaid nippe õpetada, mis teie sekselule veelgi vürtsi lisavad.

Allikas: allwomenstalk.com