3 SEKSUAALSET FANTAASIAT, millest kõik mehed unistavad

3 SEKSUAALSET FANTAASIAT, millest kõik mehed unistavad

Igal inimesel – nii mehel kui naisel, on seksuaalfantaasiaid ning see on täiesti normaalne, ent siiski ei julge paljud oma kõige salajasematest fantaasiatest rääkida, sest see tekitab piinlikkust. Mõned fantaasiad on tõepoolest unikaalsed, kuid enamasti unistavad mehed üsnagi sarnastest seksuaalsetest olukordadest.

Igal inimesel, nii mehel kui naisel, on seksuaalfantaasiaid ning see on täiesti normaalne, ent siiski ei julge paljud oma kõige salajasematest fantaasiatest rääkida, sest see tekitab piinlikkust. Mõned fantaasiad on tõepoolest unikaalsed, kuid enamasti unistavad mehed üsnagi sarnastest seksuaalsetest olukordadest.

Allpool on välja toodud kolm levinud seksuaalset fantaasiat, millest suure tõenäosusega kõik mehed unistavad. Erand kinnitab reeglit!

1. Seks avalikus kohas

Seks paigas, kus on oht vahele jääda, erutab mehi ning teisalt on äärmiselt erutav ka olukorra spontaansus – midagi ei ole planeeritud, kõik juhtub ootamatult. 

2. Domineerimine

Tundub ootamatu, kuid tegelikult on pea iga mees unistanud sellest, et naine võtaks voodis ohjad enda kätte ning erutaks meest üllatavate võtetega – teadmatus erutab mehi.

3. Grupiseks

Ilmselt ei tule üllatusena, et paljud mehed tahaksid proovida seksi kahe naisega. See mõte tundub meeletult ahvatlev ning erutab mehi vanusest hoolimata.

Allikas: askmen