3 TÄHEMÄRKI, KES EI PEA kunagi dieedi pidamisega vaeva nägema

Kõik kaksteist tähemärki on erinevate tunnusjoontega ning sellest tulenevalt reageerivad nad ka oma elus erinevatele olukordale omamoodi - kes suudab raskused kergemini ületada ja kes mitte. Ka dieediga seoses on eksperdid jõudnud selgusele, et teatud tähemärkidel on lisakilodest vabanemine palju lihtsam.

Kõik kaksteist tähemärki on erinevate tunnusjoontega ning sellest tulenevalt reageerivad nad ka oma elus erinevatele olukordadele omamoodi – kes suudab raskused kergemini ületada ja kes mitte. Ka dieediga seoses on eksperdid jõudnud selgusele, et teatud tähemärkidel on lisakilodest vabanemine palju lihtsam.

Kuid millised tähemärgid ei pea dieedi pidamisega kunagi palju vaeva nägema.

VÄHK

Vähk on äärmiselt kohusetundlik ning tunneb ennast hästi vaid siis, kui tajub, et tal on kõik kontrolli all. Kui ta teab, et tal on vaja kaalust alla võtta, siis võtab ta endale kindla sihi ning unustab kõik muu. Dieeti kui sellist ta pidama ei pea, sest ta suudab kohanduda uute olukordadega ning sama kehtib ka uue elurežiimi sisseseadmisel. Vähk süveneb oma menüüsse põhjalikult ja treenib kohusetundlikult ja selle tulemusena on tema jaoks soovitud kehakaalu saavutamine lihtne.

KALJUKITS

Kaljukits on tugev märk, kes lausa vajab endale pidevalt uute eesmärkide seadmist ja nendeni jõudmist. Kui tal on vaja mõnest lisakilost vabaneda, siis teeb ta seda suure pühendumusega ning ei vannu alla ühelegi ahvatlusele – tema jaoks on see põnev väljakutse ja ta saavutab oma eesmärgi lihtsamini kui nõrgema iseloomuga tähemärgid. Kaljukits on raskustega harjunud ja dieet ei ole tema jaoks midagi keerulist. Ta liigub südamerahuga oma eesmärgile lähemale ja saavutab selle alati.

AMBUR

Ambur on tähemärk, kes peab välimust iseenesestmõistetavalt oluliseks – kui ta vaatab peeglisse ja märkab, et figuur vajaks parandamist, siis alustab ta kohe. Ambur ei vaja uut aastat, et endale sihte seada. Ta lähtub iseenda sisetundest ja suudab kaalust alla võtta imelihtsalt. Mis mõne tähemärgi jaoks tundub ületamatu raskusena, on Amburi jaoks huvitav eesmärk ja ta ei muretse teele sattuvate takistuste pärast. Ambur vajab enda ümber ilu ja väljakutseid.

Allikas: higherperspectives