4 põhjust, miks Kardashianite õdesid vihatakse

4 põhjust, miks Kardashianite õdesid vihatakse

Õed Kardashianid Kim, Kourtney ja Khloe ning muidugi nende ema Kris on kuulsad eelkõige tänu tõsieluseriaalile “The Kardashians”, kus nad lahkavad oma tavaelu probleeme, tülitsevad, nutavad, naeravad ja eksponeerivad iseennast.  Kim ja Kanye poseerisid isegi ajakirja Vogue kaanel, rääkimata lugematul arvul muudest ajakirjadest, mille tarbeks ta end vajadusel ka täiesti alasti on võtnud. Kardashianid on ülemaailmselt tuntud, ent mida nad tegelikult saavutanud on?

Õed Kardashianid Kim, Kourtney ja Khloe ning muidugi nende ema Kris on kuulsad eelkõige tänu tõsieluseriaalile “The Kardashians”, kus nad lahkavad oma tavaelu probleeme, tülitsevad, nutavad, naeravad ja eksponeerivad iseennast.

Kim ja Kanye poseerisid isegi ajakirja Vogue kaanel, rääkimata lugematul arvul muudest ajakirjadest, mille tarbeks ta end vajadusel ka täiesti alasti on võtnud. Kardashianid on ülemaailmselt tuntud, ent mida nad tegelikult saavutanud on?

 

Hollywoodis jagunevad staarid enamuselt kahte leeri: kes saavad Kardashianitega väga hästi läbi ja kes neid silmaotsaski ei salli. Ka tavainimesed suhtuvad neisse vastakalt. Tõsi ta on, et Kardashianitel on palju vaenlasi – enamik neist seda muidugi avalikult ei tunnista, pigem eelistatakse seljataga klatšida ja kõmu levitada. Hollywoodis on see tavaline.

Kuid miks Kardashianite perekonda ei sallita ja miks mitte keegi nende tegevusse ignorantselt ei suhtu? Nad ei jäta mitte kedagi külmaks!

Allpool on neli lihtsat põhjust, miks see nii on:

1. Nad on pururikkad, aga mille arvelt?

Enamik inimesi teenivad raha midagi tehes – midagi päriselt ka tehes ja saavutades, kuid Kardashianitel on tuntus see, mis raha sisse toob. Tuntus tänu tõsieluseriaalile, millel ka tegelikult ju sisu puudub. Mida sina Kardashianite tõsieluseriaalist õppinud oled? Fakt on see, et Kardashianitel on palju mõjuvõimu ja raha ning see on paratamatus. Kas keegi neist kunagi ka midagi päriselt saavutab, seda näitab aeg.

2. Nad on igal pool.

Kardashianite perekonnast kuuleme me igal sammul ja seda ööpäevaringselt. Neist kirjutavad kõik portaalid ja ajakirjad, neist räägitakse telesaadetest ja raadios, neid jälitavad paparatsod, kes piltidega meediat toetavad. Aga miks neist igal pool räägitakse? Lihtsalt sellepärast, et nad on kuulsad ja taaskord mainime tõsieluseriaali ja muidugi Kim Kardashiani seksivideot, mis talle üleöö tuntuse tõi. Aga saavutused?

3. Laste kuulsuse nimel ärakasutamine.

Kim Kardashian riietab oma last vahel nii, nagu tegu oleks eksponeeritava nukuga, mitte päris inimesega ja see ei ole tegelikult normaalne. Seejärel teeb ta tütrest pilti ja postitab selle oma Instagrami, et rohkem tähelepanu saada. Kas jutud sellest, et ta on tõesti üritanud oma pisitütart dieedile panna, vastavad tõele, ei tea keegi, aga fakt on see, et ka sellised jutud toovad talle tuntust juurde. Kim võiks oma tütre tegelikult meediast eemale hoida, kuni ta saab vanemaks ja oskab ise öelda, mida ta tahab. Praegu ei ole Northil mingit valikut ja ta kasvab üles sellises keskkonnas, kus Kim teda kasvatada soovib. 

4. Meeletu selfie-piltide tegemine.

Selfie-kuninganna Kim Kardashian suudab kõik üle pildistada ja ainus, kes selles perekonnas talle konkurentsi pakub, on Kylie, kes hiljuti oma 18. sünnipäeva tähistas. Kim Kardashian on õdedest kõige kuulsam ning just tema maine on see, mis kogu perekonnale negatiivse varju on loonud. Kimi selfie-piltidest valmis ka kurikuulus raamat, mis paraku aga müügiedetabelite tippu ei jõudnud ning suure tõenäosusega jagatakse need ühel hetkel hoopis tasuta ära.

Kokkuvõttes on aga pereema Kris kõige rohkem vastutav isik ning võib öelda, et tänu selle naise imeosavale turundusoskusele ongi Kardashianid pururikkaks saanud.

Allikas: geniusbeauty.com