5 kohutavat suvist moe- ja iluõudust

Nii kui väljas läheb soojemaks ja suvi ennast ilmutab, toimub Eestimaal mitutuhat moesurma - muidu normaalsed inimesed kisuvad ennast paljaks ja siis hakkab igasuguseid asju juhtuma. Esteet jalutas rahulikult pealinna südames, Tallinna vanalinnas ja kaotas täiesti jäätiseisu.

Nii kui väljas läheb soojemaks ja suvi ennast ilmutab, toimub Eestimaal mitutuhat moesurma – muidu normaalsed inimesed kisuvad ennast paljaks ja siis hakkab igasuguseid asju juhtuma. Esteet jalutas rahulikult pealinna südames, Tallinna vanalinnas ja kaotas täiesti jäätiseisu.

1. Pesus linnatänavale

Halloo! Tahaks küsida mõne neiu käest, et kas sa talvel magasid selle kleidiga, mis näeb välja nii pestud, ebamäärase värviga ja kokkutõmbunud? Peenikeste õlapaeltega kombineekleidid olid tõesti moes eelmisel sajandil, aga tänapäeval meenutavad need pigem vana öösärki. 

2. Aluspesu eksponeerimine

On kindlasti šikki aluspesu, mida on täiesti lubatud välgutada, aga need sissesoonivad rinnahoidjad liibuva topi all on õudus kuubis. Ja siis need väljaveninud õlapaelad. Naised, rinnahoidjad kuluvad nagu iga teinegi rõivatükk, vahetage neid ometi. Ja nüüd pöördun kõigi noorte emade poole, kes te oma last sülle võtate, kükitate, turnite – teie aluspüksid paistavad tagant. Ja pealegi, madala värvliga teksad on nii 2011.

3. Helesinine nahk ja põlenud nahk

Jah, me kõik tõmbume kevadeks valguse puudumise tõttu kergelt sinakaks, aga enne kui riided seljast heidad ja päikese kätte (ja inimeste sekka) tuled, tee endaga midagi! Kes solaariumit ei salli, siis nende jaoks on isepäevituvad kreemid, osad isegi kavalalt igapäevasesse niisutuskreemi lisatud, nii et mingeid erilisi pingutusi selle kasutamine ei nõua.

Ja siis ühel hetkel avastad, et sinu ümber on zombistunud põletusohvrid lipendavate naharibadega, kes ei suutnud öelda “ei” viietunnisele päevitamismaratonile esimesel kuumal päeval. Oehh…

4. Võdisevad pekid

Kõik inimesed ei ole ühesugused ja sellega peab esteet leppima. Kuid see, et on palav, ei tähenda, et pekkide tuulutus midagi paremaks teeb. Nendega tuleb tegeleda varakult, või siis kinni katta. Oma suvilas tee, mis tahad, aga linnakeskkonda võiks ikka respekteerida. Maitsekas inimene leiab poest igale suurusele kena kleidi või kostüümi.

5. Need varbaküüned

Kas kogu Eesti põeb seenhaigust? Ma ei suuda rohkem vaadata neid kärbunud küüntega suuri varbaid, pitsitatud liiga kitsasse sandaali, üks pirakam kui teine. Nende kobrutav küüneplaat karjub hea pediküüri ja ravimi järele, kuula siis seda.

 

Jah, on ka väga kauneid daame ja härrasid, kes teevad meele rõõmsaks oskusega kaunistada linnatänavat, nautida sooja suveilma ja turgutada esteedi meeleolu. 

 

Buduaarile B.