7 ASJA, MIDA ÕNNELIKUD PAARID enne magamaminekut teevad

7 ASJA, MIDA ÕNNELIKUD PAARID enne magamaminekut teevad

Liiga palju rutiini võib mõjuda suhtele halvasti. Kuid see ei ole siiski alati nii. Ajakiri Women’s Health kogus intervjuu jaoks kokku õnnelikke paare, kelle jaoks rutiin pole probleemiks – hoopis vastupidi. Õhtused ühised tegevused on nende puhul suhet tugevdanud ja neid õnnelikumaks muutnud.

Loe edasi, mida rääkisid naised, kuidas nad õhtuid koos veedavad.

1. Veetke koos aega

20 aastat abielus olnud Dana sõnas, et nad söövad mehega igal õhtul jäätist. Sageli keerleb teema selle üle, et kumb läheb alumise korruse sügavkülmast hõrgutist tooma. Seejärel istuvad nad diivanile jäätist sööma ja teineteise seltsi nautima. Dana ütles, et tähtsad on väikesed igapäevased asjad, mis suhtesse rõõmu toovad.

2. Jalutage koos

16 aastat abielus olnud Linda sõnas, et tavaliselt veedavad nad abikaasaga kõik õhtud koos. Mõlemad töötavad kodus ja seejärel kõnnivad 45 minutit naabruskonnas ringi. See on hea viis õhtu alustamiseks. 

3. Leidke aega seksile

“Kui oleme nädal aega seksita olnud, siis soovivad mõlemad selle jaoks aega leida. Usun, et kui suhtes ollakse liiga kaua ilma seksita, võib see vähendada ühtekuuluvustunnet,” rääkis kuus aastat abielus olnud Kaitlin.

4. Tehke koos süüa

Koos söögi valmistamine või vähemalt teisele seltsi pakkumine on hea viis õhtu alustamiseks, leiab kaks aastat abielus olnud Ashley.

5. Tehke teleka vaatamisest ühine aeg

“Nädala sees on meil kombeks enne õhtusööki koos uudiseid vaadata. Pärast seda vaatame teisi programme,” sõnas kuus aastat abielus olnud Lisa. Ta rõhutab, et koos televiisori vaatamine on üks suurimatest rõõmudest.

6. Vestelge voodis

35 aastat abielus olnud Echo sõnas, et tema ja tema kallim meenutavad õhtul enne magamaminekut möödunud päeva kolme kõige eredamalt meelde jäänud sündmust ja üht asja, mille üle nad tänulikud on. Ta rääkis ka, et nad hoiavad magades käest kinni.

7. Käige koos väljas

Aasta aega abielus olnud Zara tunnistas, et ta ei saanud algul aru, mis mõte on ühistel kohtinguõhtutel. Kuid nüüd oskab ta neid hinnata. “Väljas käimine sunnib teid rohkem rääkima, lõõgastuma ja koos aega veetma hoopis teistmoodi kui kodus.”