7 sammu täiusliku jumeni: isepruunistuvat kreemi kasutamisõpetus

Isepruunistuva kreemi kasutamine on väga tõhus viis saada kaunis jume ka talvisel ajal ning seda nahka kahjustamata. Paraku võib nende kreemide oskamatu kasutamine üsnagi inetu tulemuse jätta - laiguline ja ebaühtlane nahk ei kaunista ühtegi naist. Selleks, et tulemus jääks loomulik, tasub lugeda allpool olevaid nippe, kuidas isepruunistuvat kreemi peale kanda ja mida enne seda tegema peaks.

7 sammu kauni jumeni isepruunistuva kreemi abil:

Isepruunistuva kreemi kasutamine on väga tõhus viis saada kaunis jume ka talvisel ajal ning seda nahka kahjustamata. Paraku võib nende kreemide oskamatu kasutamine üsnagi inetu tulemuse jätta – laiguline ja ebaühtlane nahk ei kaunista ühtegi naist. Selleks, et tulemus jääks loomulik, tasub lugeda allpool olevaid nippe, kuidas isepruunistuvat kreemi peale kanda ja mida enne seda tegema peaks.

7 sammu kauni jumeni isepruunistuva kreemi abil:

1. Vajadusel eemalda jalakarvad, käekarvad.

Isepruunistuv kreem jätab parima tulemuse, kui seda kanda siledale ja puhtale nahale.

2. Kasuta koorivat keha- ja näokreemi.

Eemaldades surnud naharakud, jätab isepruunistuv kreem ühtlasema tulemuse.

3. Niisuta oma nahka!

Pööra erilist tähelepanu ninasõõrmete ümbrusele, küünarnukkidele, pahkluudele ja põlvedele. Kõige kuivemad piirkonnad tuleks kindlasti pool tundi enne isepruunistuva kreemi peale kandmist üle kreemitada. 

4. Kanna isepruunistuv kreem peale osade kaupa.

Alusta jalgadest ja liigu altpoolt üles! Kui sa kreemitad kõigepealt ülakeha ja siis kummardud, et jalgadele isepruunistuvat kreemi kanda, tekivad kõhule inetud triibud! Mida väiksemate portsude kaupa sa kreemi kehale kannad, seda parem tulemus jääb. Ära unusta kreemi ilusti sisse määrida!

5. Näo kreemitamine jäta viimaseks!

Näole isepruunistuva kreemi kandmisega tuleb väga ettevaatlik ja hoolikas olla. Ninasõõrmete ümbruse ja ülahuule piirkonna kreemitamiseks võta eraldi aega, kanna korraga väga vähe kreemi ja masseeri ilusti sisse. Kanna kreemi ka lõualuu alla ning pööra tähelepanu ka juuste piirkonnale.

6. Lase kreemil korralikult sisse imenduda.

Kui sa ei taha inetuid triipe oma kehal ja määritud riideid, siis lase isepruunistuval kreemil korralikult sisse imbuda. Varu selleks aega ning tegele asjadega, mis ei riku sinu päevituse kujunemist.

7. Et jume püsiks, hoia nahk niisutatuna.

Et isepruunistuv kreem ühtlasena ja kaunilt püsiks, puhasta oma nägu õrna puhastusveega ning kreemita seda regulaarselt. 

Allikas: allure.com