ADEN Cosmetics kutsub reedel külla ööšoppingule!

Reedel, 8. novembril kutsub ADEN Cosmetics endale külla head kosmeetikat soetama ja hinnaüllatusi ning väikest napsu nautima.


Reedel, 8. novembril kutsub ADEN Cosmetics endale külla head kosmeetikat soetama ja hinnaüllatusi ning väikest napsu nautima.

Kus?    J. Kunderi 37, Tallinn

Millal? Reede, 8. november kell 18–23

Miks?  Toimub ADENi esimene ööšopping. Kohal on nõustamas  meigikunstnik Annamaria Ala, lisaks niigi ilusatele hindadele ootavad teid hinnaüllatused, ilusa ostu puhul kingitus, napsu pakub Liviko. Päris mitu head põhjust reedest melu alustada ADENis.

ADENit armastavad blogijad ja kasutavad professionaalid. ADEN Cosmetics on üks äärmiselt kaunis sümbioos  kvaliteetsest jumestustootest mõistliku hinnaga. Sarja on Itaalias, Saksamaal ja Luksemburgis toodetud tänaseks juba 15 aastat. Mitmed tooted on allergia- ja parabeenivabad. Nende hulgas ka fantastiliselt siidine õlivaba jumestuskreem.

Oluline tänases päevas: ADENi tooteid ei ole testitud loomade peal. Kaubamärki on Eestis vähesel määral ka varem müüdud. 2013. aasta on nii emafirma kui ka ADENi Baltikumi  esinduse jaoks Tallinnas mitmes mõttes uus algus. Uus logo, mis muudab minimalistliku pakendi luksuslikuks; uudistooted; kaunid ja nutikad turundusmaterjalid. Nii pakend kui ka turundus on kaks peamist põhjust, miks ADEN saab oma tooteid pakkuda kliendile tõeliselt taskukohase hinnaga. Seejuures on sisu pärit samadest tehastest, kust saja-aastase mainega sarjad. Kas teadsid, et pakendi hind moodustab 40% ilutoote hinnast ja diivad jumestust reklaamivatel plakatitel on üpris nõudlikud? Adeni  puhul on pakendi kallis kulu nutikalt maandatud pea olematuks. Kaunid akvarellitüdrukud ADENi modellidena ei küsi kõrget töötasu ega diivatse üldse mitte. Just puhas joon ja klaarid kujundused sobivad uude ajastusse suurepäraselt. Lisaks on emafirmal poliitika, et ratsa rikkaks ei pea saama. See kõik kokku moodustab ühe kena ja kliendisõbraliku koosluse. Nüüd ongi nii, et väärt jumestustoote saab mõistliku hinna eest. ADEN – targa naise ilu saladus.

Kauaoodatud hetk on käes – lõpuks on lisaks e-poele võimalik ADENi make up ja proffidele mõeldud nail-art tooteid osta ka uues esinduskaupluses J. Kunderi 37, Tallinnas. Õdus poeke koos asjakohase ja sooja teenindusega on avatud kõigile esmaspäevast reedeni kell 12.00–18.00. 

Avamise puhul toimub pidulikumat laadi ööšopping juba sel reedel. ADEN kutsub külla!

Vaata kindlasti mida kirjutavad ADENist blogijad.

 

Merli Kutsar

“Pilvede all” / “Kartulid ja apelsinid”

Tootmisjuht ja grimeerija

Jumestuskreemid –

Need on tõesti väga mõnusalt peale kantavad, kergesti hajuvad, aga samas katvad. Andsin neid proovida ka kolleegile (väga hea jumestaja ja grimeerija) ja ta oli väga üllatunud ning samuti kiitis toote koostist. Põhjad on isegi nii heaks osutunud, et olen mõlemad (toonid 01 ja 02) peaaegu, et täielikult ära kasutanud. Jumestuskreem ehk põhi on meie töös üks kõige olulisemaid ilmselgelt ja häid tooteid (hinna ja kvaliteedi suhe) on väga keeruline leida. Soovitan kindlasti ka teistele jumestajatele/grimeerijatele ADEN´i põhju!

Huulepliiats (punane Tulip) –

Piisavalt pehme, kuid samas ei vaju laiali huulekontuurilt ja on hea pigmendiga.

Kauapüsiv huulevärv (toon 08) –

See on tõesti kauapüsiv ja äärmiselt hea koostisega. Värv püsib kenasti huultel, ei vaja pidevat kohendamist ja samas ei tekita koledaid kulumisrante huule välisnurkadesse.

Pintsel (lõigatud servaga, ilusas pakendis, lillakas roosa ja kristallidega kaetud) –

On saanud mu asendamatuks lemmikuks! Imehea peenikeste ja väikeste joonte tõmbamiseks nii alumise ripsmepiiri äärde kui lainerijoone tegemiseks ja ka kitsamate kulmude korrigeerimiseks.