Anu Saagim ja Triin Tulev hakkasid teatrinäitlejateks

Anu Saagim ja Triin Tulev hakkasid teatrinäitlejateks

Juba loetud päevade pärast hakkab üle Eesti kõvasti nalja saama, sest “Kurt, tumm ja pime läksid kohtingule”- just sellist pealkirja kannab suvelavastus, kus löövad kaasa kõmulised Eesti seltskonnatähed- Anu Saagim ja Triin Tulev. Mõlemale kaunitarile on see esimene kord kaasa lüüa teatrinäitlejana.

Juba loetud päevade pärast hakkab üle Eesti kõvasti nalja saama, sest “Kurt, tumm ja pime läksid kohtingule” – just sellist pealkirja kannab suvelavastus, kus löövad kaasa kõmulised Eesti seltskonnatähed – Anu Saagim ja Triin Tulev. Mõlemale kaunitarile on see esimene kord üles astuda teatrinäitlejana.

Prantsuse näitemäng, mille on lavastanud Rednar Annus, tõotab tulla meeleolukas. Kolm puudega sõpra kutsuvad naised kohtingule ja jätavad mulje, et nad ei olegi vigased – kolme peale on neil ju kõik meeled olemas ning oma pöörase plaani elluviimiseks neil juba fantaasiat jagub.

Suvelavastuses löövad lisaks Saagimile ja Tulevile kaasa ka Kristel Aaslaid, Diana Klas, Tarvo Krall, Aleksander Ots ja Veljo Reinik. 

Komöödiateatri etendused toimuvad 29.06-28.07 üle Eesti ning pileteid saab osta Piletilevist, Piletimaailmast, Selverist, Rimist, Statoilist ja kohapealt.