Arenda enda ja mehe seksuaalsust ning tundelisust!

Arenda enda ja mehe seksuaalsust ning tundelisust!

Larisa Renar ja Marika Tomberg viivad läbi mitmeid kursusi, mis aitavad sul ennast ja oma partnerit paremini tundma õppida!

Larisa Renar ja Marika Tomberg viivad läbi mitmeid kursusi, mis aitavad sul ennast ja oma partnerit paremini tundma õppida!

Näiteks toimub 19.detsembril treeningprogramm „Erootiline massaaž“, mille läbides tood oma suhtesse rohkem tuld ja kirge ning lähendad end partnerile. Kursuse läbiviijad usuvad, et õndsustunne ja armastus, õrnus ja usaldus, kirg ja ustavus väljenduvad füüsilisel tasandil palju sügavamalt kui sõnades. Mehel pole tarvis sind lihtsalt uskuma jääda, su armastatu tunneb seda iga oma keharakuga!

Treeningul õpid pakkuma erootilist massaaži, ühiseid meditatsioone, stressist vabanema, samuti seda, kuidas mitmekesistada oma intiimelu. Saavutad ka enda ja oma partneri vahelise suurema usaldusastme ja oskad näidata oma mehele, et sa teda tõeliselt armastad!
Erootiline massaaž on uus tase sinu seksuaalelus, see on uute erogeensete tsoonide avamine, positiivse energiataseme tõstmine ning positiivsete emotsioonide hulga suurendamine.

Naiselikkust arendav kursus „…ja elasid nad kaua ning õnnelikult“ toimub 20.detsembril. Kursus on mõeldud nii neile, kes alles planeerivad suhteid luua, kui ka neile, kes juba pikalt abielus olnud. Samuti oled oodatud, kui mõtiskled selle üle, kas see inimene, kellega koos oled, on ikka sinu jaoks see õige…

Sel kursusel õpid muuhulgas, kuidas hoida mehega sügavat emotsionaalset ja füüsilist kontakti; mis hävitavad armastuse ja mis hävitavad suhteid; saad teada mehe ja naise seksuaalsete erinevuste kohta ja saad teada kogu tõe partneri nendest puudustest, mida pole võimalik muuta.

Kursusi juhendab Julia Zhirova Sankt-Peterburgist. Koolituse ajakava mõlemal päeval 10.00 – 20.00. Koolituse maksumus 1900.- . Registreeri end telefonil 5665 1301. Vaata lisa www.lifeacademy.ru  ja   www.vabastavhingamine.ee