BALDININI üllatab!

Baldinini ilmus areenile käsitööna valmistatud jalatsitega 20. sajandi alguses.
Pidevalt kasvades on Baldinini olnud Itaalia luksusjalatsite ajaloos peaaegu sajandi, saavutades edu tänu meisterlikkuse pidevale arengule ja erakordselt heale maitsele disainis. Täna on Baldinini bränd juhtival positsioonil nii Itaalias kui rahvusvahelisel turul.
Firma jätkab arenemist ja kasvamist. See protsess ei ole muutnud maitset detailides,
jätkuvates materjaliotsingutes, disaini arengus ja eksperimenteerimises.
Iga Baldinini kollektsiooniga annab meistrite osavus elu tõelistele kunstiteostele, mis on viimistletud ja elegantse stiiliga eksperttoodangu väljenduseks.

Baldinini naine on dünaamiline, elegantne, ebatavaline, peen, ettearvamatu, valmis üllatama ja üllatuma, piisavalt agressiivne, et mitte jääda märkamatuks, kuid valmis paljastama oma romantilist külge. Tal on eksklusiivne ja peen maitse,ta paneb tähele iga üksikut detaili ning ta hindab kvaliteeti.

Lõhn
Parfüüm kui roosa unistus. Äärmiselt naiselik parfüüm, mis paljastab oma peene roosa olemuse puuviljalises-lillelises tipunoodis, kus valitsevad lit?i ja roosa hüatsint ning vürtsikas punane pipar. Luksuslikus südames õitseb rikkalik lillebukett freesiast ja jasmiinist, mis seguneb harmooniliselt õrna muskusega soojas lõhnapõhjas, kus India sandlipuu ja palisander on ümbritsetud sensuaalse muskuse sooja looriga

Elegantsele naine, kes otsib ainulaadsust, kellele meeldib kanda eksklusiivseid ja kvaliteetseid kingi ning brändi tugevat isikupära kehastavat parfüümi.

Elegantne ja peen lõhnasari edukalt rahvusvaheliselt brändilt.

Tootevalik:
EdP NS 40 ml Baldinini 720,00

EdP NS 75 ml Baldinini 1040,00

Vannivaht 200 ml Baldinini 415,00

Kehakreem 200 ml Baldinini 415,00