Ballarini üllatab perenaisi!

Ballarini üllatab perenaisi!

Itaalia firma Ballarini on juba aastaid Eesti kodukokkade seas tuntud kui kvaliteetsete ja vastupidavate, innovatiivsete lahendustega ja ilusa disainiga kööginõude tootja. Märts on kodukokkadele häid uudiseid pakkumas Ballarini tuntud Cookin`sarja soodushinna osas.

Itaalia firma Ballarini on juba aastaid Eesti kodukokkade seas tuntud kui kvaliteetsete ja vastupidavate, innovatiivsete lahendustega ja ilusa disainiga kööginõude tootja. Märts on kodukokkadele häid uudiseid pakkumas Ballarini tuntud Cookin`sarja soodushinna osas.

Märtsis on müügil hea hinnaga Ballarini täiustatud potid, pannid, kastrulid jt kööginõud, mis kannavad nime Cookin’. Selle sarja nõud on kui kunstiteosed, mis on ühest tükist välja voolitud.

Toodetel on KT4 paks põhi, see on tugev ja mittedeformeeruv, mis on sagedase kokkamise esmaseks nõudeks panni valikul.
Cookin`sarjal on 3-kordne KERAVIS kate, mis on tugevdatud ceramic mikroosakestega, tagades seega vastupidavuse metallist köögiriistadele.
Meekärje struktuur panni põhjal tekitab toidu küpsemisel õhu mikrokambrikesed. Toit küpseb omas mahlas ning säilitab seeläbi pehmuse ning maitse paremini kui siledal pannil küpsenud toit.

Märtsis on Ballarini Cookin`sarja pannid ja Igloo auruavaga klaaskaaned hea hinnaga!

Juhtiv “non-stick” kööginõude firma Ballarini on tegutsenud kööginõudeäris rohkem kui 100 aastat. Ettevõtte asutaja itaallane Paolo Ballarini võttis aastast 1920 tööstuses kasutusele alumiiniumi, saades sellega eelised toodete kerguse ja tugevuse osas. 1931. aastaks oli toodete sortiment 2000, sisaldades nii nõusid, potte ja kastmepanne.
1960. aastal tegi ettevõte strateegilise pöörde, hakates tootma “non-stick” kattega nõusid. See otsustav samm on võimaldanud Ballarinil pärast nelja põlvkonda laiendada oma olemasolevat suurust.

Rohkem informatsiooni Cookin´sarja toodete kohta leiad SIIT.

Võta osa ka Ballarini itaalipäraste roogade retseptivõistlusest ja võida endale Cookin`sarjast köögiabiline.