BASSKITARRIST MAI AGANA 10 lemmikut

2 kommentaari
BASSKITARRIST MAI AGANA 10 lemmikut

Kohad, mis köidavad meie meeli, asjad, mis kõnetavad meie loomust, või tegevused, mis valmistavad siirast rõõmu. Igaühel meist on elu jooksul kujunenud välja omad lemmikud, ilma milleta ei oleks me need, kes me oleme. Oma lemmikud seadis ritta basskitarrist ja helilooja Mai Agan.

Kohad, mis köidavad meie meeli, asjad, mis kõnetavad meie loomust, või tegevused, mis valmistavad siirast rõõmu. Igaühel meist on elu jooksul kujunenud välja omad lemmikud, ilma milleta ei oleks me need, kes me oleme. Oma lemmikud seadis ritta basskitarrist ja helilooja Mai Agan.

Armastus – minu suurim inspiratsioon. Pikad vestlused, unetud ööd, hüvastijätud ja taaskohtumised, haigetsaamised ja andestamised, igatsus, naer, teineteiselt õppimine ning soov olla iga päev parem inimene – mis võiks veel ilusam olla.

Muusika – Joni Mitchell, David Crosby, Willie Nelson, Jackson Browne, The Byrds, Bonnie Raitt, Chris Hillman, Tõnis Mägi, Ultima Thule, Graham Nash, The Flying Burrito Brothers, Weather Report, Jimi Hendrix, Robert Plant, The Beatles, Allan Holdsworth, Jeff Beck, Bill Frisell, Steve Gadd. Ma elan muusikas – see on minu armastus, töö, hobi, kirg, parim sõber ja elupäästja.

Vaikus – vahel on kõige ilusam muusika vaikuses. Pärast pikki kontsertturneesid vajan aega, kui ma ei kuula mitte midagi peale põhjatu vaikuse.

Loodus – looduses viibimine on palsam minu hingele – vahel võtab sõnatuks, kui täiuslik on kõik loodu meie ümber.

Ajalugu – minu jaoks on eriti põnev aeg keskaeg ja sealt edasi – kuningad ja kuningannad ning nende hullumeelsed elud.

Numeroloogia – ma näen numbreid igal pool, nad on just nagu märgid, mis mulle erinevaid eesmärke elus meelde tuletavad. 11:11 – keskendu sellele, mida tahad, mitte sellele, mida ei taha. 

Smuutid – vitamiinipomm hommikuks, lõunaks ja õhtuks – hea tuju on garanteeritud.

Reisimine – tahan siin elus koguda tarkust ja südant õppida teiste kultuuride kohta, et osata neid mõista.

Saaremaa – reis, millest ma kunagi ära ei väsi – juurte juurde. 

Kunst – joonistamine ja maalimine on minu salahobid. Nagu Joni Mitchell on öelnud: „Ma laulan oma nukrust ja maalin oma rõõmu”. See kehtib vist minu kohta ka, kuigi laulmise asemel ma hoolitsen bändis madalate sageduste eest.

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar, sügis 2016

Buduaar.ee