Beyonce: Jay-Z õpetas mulle seda, et me oleme kõik inimesed

Beyonce rääkis ajakirjale Seventeen oma abielust.  

Beyonce rääkis ajakirjale Seventeen oma abielust.

Lauljanna, kes pole varem tahtnud sellel teemal rääkida, otsustas lõpuks avaldada enda arvamuse. “Ma olin 18, kui me kohtusime ja 19, kui me hakkasime käima. Kuhugi ei olnud kiiret,” ütles Beyonce. “Ma ei usu, et inimesed armastavad 20-aastaselt samamoodi nagu 30-aastaselt.”

Laulja, kelle uus album “I am… Shasha Fierce” ilmub esmaspäeval, ütles, et ta tahtis omada tugevat meelt enne eluaegset pühendumist. “Enne 25. eluaastat ei abielluks ma kunagi,” ütles 27-aastane lauljanna. “Ma tunnen, et kõigepealt peab ennast tundma õppima, et teada, mida sa tahad. Alles siis saad sa end kellegagi jagada.”

Ta on õppinud paljut oma abikaasalt ja mitte ainult muusikaäri kohta. Küsiti, et mis õppetunde Jay-Z talle õpetas, ta ütles: “Ma arvan, et ilmselt seda, et me oleme kõik inimesed.”

“Ma ei hooli sellest, kas sa oled perfektne igal ajakirjakaanel ja et sa oled kõige kenam, edukam, lahedam mees,” ütles Beyonce. “Sa muutud ikka kurvaks ja saad endiselt haiget, satud segadusse ja oled haavatav ning närviline, hirmul. Sa pead leidma inimese, kelle toel saad sa minna läbi tule ja vee.”

Beyonce rääkis ka sellest, et ta õpib oma vanade esinemiste pealt, mõeldes, kuidas olla veelgi parem. “Mul on mu YouTube päevad, kui ma vaatan igat esinemist,” ütles ta. “Kuulan enda muusikat ja vaatan videoid, et mõelda välja, mida pean tegema, mida pean parandama ja kuidas saaksin paremaks lauljaks.”

Kärt Teorein

toimetaja