Buduaar Fashion Night ja Merlyn Uusküla debüütplaadi esitlus Vertigos! GALERII!

Buduaar Fashion Night ja Merlyn Uusküla debüütplaadi esitlus Vertigos! GALERII!

Reedel, 22. oktoobril toimus Vertigos eksklusiivne Buduaar Fashion Night, kus publikut hullutas  live kontserdiga Merlyn Uusküla, kes sellega tähistas ka oma debüütplaadi ,,IHUÜKSI” ilmumist.  

Reedel, 22. oktoobril toimus Vertigos eksklusiivne Buduaar Fashion Night, kus publikut hullutas  live kontserdiga Merlyn Uusküla, kes sellega tähistas ka oma debüütplaadi ,,IHUÜKSI” ilmumist.

Uued sügis-talve moetrendid tõi publiku ette itaalia moebränd REPLAY .

Modellidele tegi meigi Buduaari ilutoimetaja Mari Ojasaar ning soengute eest kandsid hoolt novembris Kristiine keskuses avatava uue juuksurisalongi Duglas&Bauman juuksurid Janar Pungar ja Tuuli Tomson.

Õhtut juhtis Tauri Tallermaa ning peokülalisi tervitasid Cinzano tüdrukud, kes pakkusid  külalistele maitsvaid kokteile: Cinzano Rossot jõhvikamahlaga ja Cinzano Biancot õunamahlaga.

Suurepäraseid ja laias valikus tervitusampse pakkus külalistele linnuliha ekspert Rannamõisa.

Peole andis idamaist vürtsi juurde veetlev Ines Karu oma uute tantsukavadega ning muusika eest kandisd hoolt DJ I.M.T.B ja DJ Klemmer. 

Külaliste seas oli ka palju tuntud nägusid nagu näiteks Liis Lass oma kallima Oliver Reinsaluga, Kersti Toots, Tanja Mihhailova, Helen Randmäe jpt.

 

Vaata galeriid!

Fotod:Urmas Kamdron

 

Tene Sommer