Buduaari ja evian® heategevuslikud oksjonid jätkuvad! Vaata uusi pakkumisi!

5 kommentaari
Buduaari ja evian® heategevuslikud oksjonid jätkuvad! Vaata uusi pakkumisi!

Buduaari ja evian® koostöös on heategevuslikud oksjonid Eesti Vähiliidule toetusraha kogumiseks jätkumas. Oksjonite võitjad kannavad oma pakutud võidusumma Eesti Vähiliidu arvele, mida kasutatakse rinnavähi ennetus-  ja teavitustööks.

Buduaari ja evian® koostöös on heategevuslikud oksjonid Eesti Vähiliidule toetusraha kogumiseks jätkumas. Oksjonite võitjad kannavad oma pakutud võidusumma Eesti Vähiliidu arvele, mida kasutatakse rinnavähi ennetus-  ja teavitustööks.

Järgmised oksjoni tooted on annetanud Buduaari head koostööpartnerid Dolce Vita kauplus Solarise keskuses ja Braun.  Paku oma hind ja võida omale järgmised ahvatlevad tooted:

Elegantne ja luksuslik 30 ml Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza edp
väärtusega 52 €
Elegants on alati olnud  Salvatore Ferragamo loomingu eripäraks. Lisaks graatsiale ja viimistletusele tõstab Ferragamo loomingut esile ka sellele Firenze moemajale ülemaailmse kuulsuse toonud laitmatu maitse.
Lugupidamisavaldusena sellele rafineeritusele loodi Salvatore Ferragamo parfüüm Signorina Eleganza luksuslikku lõhna, mis avaldab austust naiselikule graatsiale ja ahvatlusele.

Tee oma pakkumine SIIN

 

Brauni kodune spaa väärtusega 135 €
Braun teeb Silk Epil epilaatoritega kõik selleks, et naised end enesekindlalt ja mugavalt tunneksid. Silk Epil epilaatorid ei ole enam pelgalt karvaeemalduse funktsiooni täitmiseks. Uued võimalused lubavad Brauniepilaatorite omanikel lausa spaa-tasemel hooldust nautida, ning seda kodust lahkumata. Loomulikult on uute epilaatorite olulisim omadus üliefektiivne epileerimine – need eemaldavad ka kõige lühemad ja õhemad karvad, lausa 0,5 mm pikkused, mis on sama väike kui liivatera. Vahatades nii väikseid karvu ei saa eemaldada. Sääred on siledad kuni 4 nädalat!
Uuteks funktsioonideks on naha puhastamine ja koorimine. Vaid 1 minut pooride sügavpuhastust ja nahk on värske ning särav! Spetsiaalselt selleks otstarbeks välja töötatud harjake teeb puhastuse ja koorimise töö ära kordades kiiremini ja efektiivsemalt kui käsitsi koorimine.

Braun Silk Epil uued epilaatorid on müügil Euronicsis, Stockmannis, Kaubamajas, Onoffis, Experdis, Hansapostis ja kõikides teistes hästivarustatud kauplustes. Lihtsamate epilaatorite hinnad algavad alates 25 €, näopuhastusharjaga mudelid alates 89 € ja kehakoorijaga mudelid alates 135 €. Hansapostist saab täna epilaatori osta järelmaksuga ja hakata maksma alles 15. septembril.
Juunikuus pakub Braun ilutoodete ostjaile soodustuse. Ostes Euronicsist, Stockmannist või Kaubamajast Braun Silk Epil 5. või 7. seeria toote, saad Brauni juuksehooldustoodete soetamiseks 10 € sooduskupongi. Kasuta juba sel suvel meie ilutooteid ja vabane kõigest, mis sind tagasi hoiab!

Paku oma hind ja vaata tehnilisi uuendusi SIIT

 

evian® toetuspanus on seotud ka eritootega, mis on müügil mai- ja juunikuus. Sellise nn duopaki müügist kogu teenitud kasum annetatakse Vähiliidu toetuseks.
Pakis on:
*kaks 0,5 liitri puhta Evian® mineraalveega täidetud pudelit
*põhjalik infovoldik
*roosa rinnalint, mis sümboliseerib lootust