Carita hooldus kehale või näole- luksuslik puhkus ja kiire tulemus

Carita hooldus kehale või näole- luksuslik puhkus ja kiire tulemus

Küll oleks mõnus nädalalõpp spaas veeta, aga kahjuks ei ole see aja- ja rahanappuse tõttu alati võimalik. Ometi võid tunda end ka kesklinna ilusalongis justkui spaas, seda tunnet aitab luua luksuslik ja lõõgastav Carita iluhoolitsus.

Küll oleks mõnus nädalalõpp spaas veeta, aga kahjuks ei ole see aja- ja rahanappuse tõttu alati võimalik. Ometi võid tunda end ka kesklinna ilusalongis justkui spaas, seda tunnet aitab luua luksuslik ja lõõgastav Carita iluhoolitsus.

Carita õdede edulugu.

Prantsuse kosmeetikafirma Carita on teada kui luksuslik ja kõrgema hinnaklassi kosmeetikabränd, mille loojateks on kaks õde, Mary ja Rozy Carita. 
Mary ja Rozy Carita on pärit väiksest linnast Hispaanias ning on sündinud väga vaeses peres, kus peale nende kasvas veel viis last. Revolutsiooni ajal pere kolis Prantsusmaale, linna nimega Toulouse. Vanemad lapsed olid sunnitud alustama tööd varakult. 18-aastane Mary rentis väikse poe, millest hiljem kujunes juuksurinurgake. Peale nende tublide käte ning kääride olid nende peamisteks töövahenditeks plekkkauss ja vesi.
Õdede oskused arenesid ja peagi kolisid Caritad maailma moepealinna Pariisi, kus seadsid sisse oma salongi Pariisi mainekaimale moetänavale rue du Faubourg Saint-Honoré 11, kus asub tänini Carita Ilumaja.
Carita õed pidasid enda jaoks väga oluliseks globaalse ilu kontseptsiooni, mida nad püüdsidki edastada ka oma klientidele. Nad võtsid isiklikult vastu oma kliente ning teadsid alati, kuidas rõhutada iga kliendi väärikust ning peita välimuse puudujäägid. Nad pidasid oluliseks isiklikku lähenemist kliendile. Ilusat soengut on võimalik teha ainult hoolitsetud juustega, ilusat meiki pole võimalik teha väsinud ja hallile jumele. Aastate jooksul hakkasid nende kliendid soovima enamat ja nii laienes ka tooterida. Seepärast töötasid Carita õed koos teadlaste-gerontoloogidega välja uue vananemisvastase kosmeetikaliini.

Innovaatilised valemid, mis põhinevad looduslike ja biokosmeetiliste molekulide põhjal, maagilised ja õhulised tekstuurid, lummavad lõhnad, unustamatud naudingud ning nähtavad tulemused – see ongi suur töö, mida teostatakse Carita laboratooriumides ning mis aitab taastada Teie naha elujõu, nooruslikkuse, anda nahale energiat ja sära.

Carita hooldab nii nägu, keha kui juukseid.
Kõik Carita hooldused on üles ehitatud spetsiaalsetel läbimõeldud massaaživõtetel, mis moodustavad Maison de Beauté (ehk Ilumaja) südame, tõhustades toodete ja hoolduste toimet ning andes heaolutunde.
Carita eripäraks on uus kõrgtehnoloogiline aparaat Ideal-Pro-Lift (pildil), mis on  loodud spetsiaalselt tõstmaks toodete ja massaaživõtete efektiivsust. See aparaat on loodud nii näo- kui ka kehahoolduste teostamiseks. Ta aitab sügavpuhastada nahka, ühtlustada ebatasasusi, tagada toimeainete imendumist läbi ioniseerimise, stimuleerib, trimmib ja toniseerib nahka, andes kohese ja nähtava tulemuse.
Ei saa mainimata jätta Carita hoolduste nn „rosinaid”. Üks nendest on legendaarne kosmeetiline toode, loodud 1956 aastal. Fluide de Beauté 14 iseloomustab Carita Heaute Beauté (ehk Üldilu) kontseptsiooni. See universaalne õli, mis põhineb maisi- ja sarapuupähkliõli baasil ning on rikkalik A-, E- ja F-vitamiinide poolest, sobib kasutamiseks pealaest jalatallani.
Carita järgmiseks sümboliks on kooriv hooldustoode – RENOVATEUR, loodud aastal 1960 – legendaarne hooldustoode oma unikaalse tekstuuriga, mille rikkaliku koostise moodustavad röstitud ja purustatud päevalilleseemned eeterlikes õlides. Toode eemaldab surnud naharakud, võimaldab nahal paremini hingata, puhastab nahakudesid ning uuendab nahatekstuuri.
Renovateur ja Fluide de Beaute 14 õli on  hooldustooted, mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks, ning seda kasutatakse kõikides Carita näo-, keha- ja juuksehooldustes.

Minu lemmik:  Carita Lagoon Hydration hooldus niiskusvaesele nahale
Et saada kinnitust Carita imelistele hooldustele, otsustasin proovida Abigaili ilusalongis Carita Lagoon Hydrationi näohooldust.  Hoolduse nimi tuleneb toodetes sisalduvast laguuniveest, mis on põhiline niiskuse ja energia allikas. Mul on kuiv nahk, mis vajab pidevat niisutust, ning just seetõttu sai valitud hooldus, mis aitab varustada nahka niiskusega sügavuti nahakihtides, siluda nahapinda ning värskendada jumet.

Carita näohooldus on üles ehitatud erinevatest massaažidest, mis lõõgastavad meelt, puhastavad, ning tänu maskile niisutavad nahka, mille lõpptulemuseks oli oodatust veelgi siidisem ja siledam nahapind. Protseduur algas näonaha puhastamisega, sellele järgnes lõõgastav massaaž õlgadele ja koorimine Renovateur´iga. Kogu protseduur tehti nii näole, kaelale kui dekoltee piirkonnale, parima tulemuse saavutamiseks kasutati Carita spetsialistide poolt välja töötatud Ideal Pro Lift aparaati. Sellele järgnes kätemasaaz ning erihooldus, mida tehti taas spetsiaalse Ideal Pro Lift aparaadiga, mis aitab seerumil sügavuti naha sisse imenduda, kõikvõimalikke näol esinevaid peenikesi joonekesi ning miimilisi kortsukesi siluda. Ligi poolteist tundi kestnud hoolduse lõpetas kreemi kandmine näole, silmade piirkonda, kaelale ja dekolteepiirkonda.  Peale hooldust  on tunne,  nagu oleks nädalalõpu spaas veetnud – nahk hingab, pakatab tervisest, on pehme ja värske ning ergutatud. Lisaks näohooldusele tasub proovida ka erinevaid kehahooldusi, mis lubavad samasugust tulemust. Carita hoolduste hinnatase on küll keskmisest kõrgem, kuid kes protseduuri läbi teinud, see teab, et kulutatud aeg ja raha on seda väärt. Ka Carita kosmeetik Tiina Päiel kinnitab, et Carital on oma fännklubi ja paljud, kes neid hooldusi proovivad, hakkavad regulaarselt Carita hooldustes käima. Abigail ilusalong pakub mitmeid erinevaid Carita hooldusi näole, kehale ja peanahale, millega saad tutvuda lähemalt SIIN .

Carita bränd pakub laia valiku aromaatseid ja mahedaid hooldustooteid ka koduseks nahahoolduseks ning nende hulgast leidsin ma ka oma lemmiku, milleks on sidrunheina lõhnaga Carita kuiv aroomiõli näole, kehale ja juustele.

 

Marge Rahu