Carmen Electra pole kõhuga rahul

Kuigi Carmen treenib palju ja jälgib täpselt, mida sööb, tunnista ka tema, et ta pole oma kehaga rahul ja ta ei saa kuidagi oma kõhtu piisavalt siledaks.

Veebileht www.shapefit.com , mis jagab paljude kuulsuste dieedisaladusi, kirjutab et sekspomm Carmen Electra pole rahul oma kõhuga. Carmen räägib, et ta treenib igal pool kus võimalik ja vähemalt  kolm korda nädalas. Eriti meeldivad talle kõikvõimalikud tantsutrennid nagu näiteks sületants ja strip-aeroobika, mida fännavad ka mitmed image_217821Eesti kaunitarid, nende seas Triin Sommer ja Katrin Väli. Carmen on välja andnud ka mitu strip-aeroobika DVD, mida on võimalik kõigil huvilistel internetist osta.
Kuigi Carmen treenib palju ja jälgib täpselt, mida sööb, tunnistab isegi tema, et ta pole oma kehaga rahul ja ta ei saa kuidagi oma kõhtu piisavalt siledaks. Endine “Baywatchi” staar tunnistab, et mõnikord tunneb ta end oma kõhu pärast nii ebamugevalt, et ei taha oma mehel seda puutuda lasta. “ Kui midagi  halba juhtub, siis lööb mu ebakindlus välja. Ma vaatan end peeglist ja ei ole rahul sellega, mida ma näen. Eriti häirib mind kõhu keskosa ja nabapiirkond”., tunnistab kaunitar.