Christina Aguilera: see viis mind muusikani

Christina Aguilera: see viis mind muusikani

 Pop-laulja Christina Aguilera jõudis muusikategemiseni tänu vägivaldsele lapsepõlvele. Laulja Christina Aguilera leidis tee muusikani tänu raskele ja vägivaldsele lapsepõlvele. Pereema Shelly viimane piisk karikasse oli see, kui pereisa Fausto peksis 4-aastast Christinat, sest too oli liiga lärmakas ning issi ei saanud magada. Shelly võttis oma tütred Racheli ja Christina ning põrutas kodust minema.   

Pop-laulja Christina Aguilera jõudis muusikategemiseni tänu vägivaldsele lapsepõlvele.

Laulja Christina Aguilera leidis tee muusikani tänu raskele ja vägivaldsele lapsepõlvele. Pereema Shelly viimane piisk karikasse oli see, kui pereisa Fausto peksis 4-aastast Christinat, sest too oli liiga lärmakas ning issi ei saanud magada. Shelly võttis oma tütred Racheli ja Christina ning põrutas kodust minema. 

“Nägin pealt nii mõndagi ebameeldivat- vandumised, peksmised ja vaidlemised. Ma ei tundnud end turvaliselt. See on kõige hullem tunne maailmas, kui sul ei ole jõudu, et vahele astuda,” räägib laulja oma vägivaldsest lapsepõlvest. Christina sõnul oli just vägivald see, mis teda muusikani viis. 

Kuigi vanemate lahutusest on juba 20 aastat möödas, ei suuda Christina siiamaani oma isale andestada. “Lasen teda aeg-ajalt oma ellu tagasi, kuid üsna pea mõistan taas, et mul tegelikult ei ole teda sinna vaja,” räägib lauljatar. 

Isal pole enda kaitseks muud öelda kui seda, et neil küll olid oma erimeelsused ning ta tõstis kätt oma pere vastu, aga ta polnud kunagi nii vägivaldne, kui seda oli Ike Turner Tina Turneri vastu. 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja