David Beckham ja lapsed naeravad Victoria üle

Diana Barbarich kirjutab Entertainmentwisele, et kolme lapse ema Victoria Beckhami lapsed, ei suuda kodus naeru pidada, kui Victoria oma peatselt algavaks maailmaturneeks kodus harjutab. Victoria ´Posh´ ütles ka ise: "David ja poisid naeravad minu üle"

34-aastane Victoria käib mööda maja ringi, käes iPod ning kuulab Spice Girli hitte ning harjutab tantsusamme. Vürtsi tüdrukute blogis seisab ka Victoria ülestunnistus, kus ta kirjutab, et on närvis algava maailmaturnee pärast, mis juba 2. detsembril algab Vancouveris Kanadas. See on esimene kord, kui tema kolm poega näevad oma ema laval esinemas. "Mu lapsed on minu maailmaturneest väga ärevil, nad ei suuda ära oodata, millal see juba algab ning mina tõeliselt ootan, et nad näeksid mind laval esinemas. Ma ainult loodan, et ma väga emotsionaalseks ei muutu, kui ma ise neid näen!" – räägib Victoria

Juba täna (15. novembril), peale seitsmeaastast pausi, esinevad nad ka kogu Spice Girl bändiga Victoria's Secreti moeshowl Los Angeleses! Samuti esinevad nad homme (16. novembril) BBC "Children in Need" heategevusüritusel.
Spice Girli maailmaturneest saad lugeda SIIT !
Victoria Beckhamist pilte vaata SIIT !
 
 
Pilt: All Over Press
/Toimetas: Helena-Reet Ennet/Posh: 'David And The Boys Laugh At Me'