Evely Ventsli: Parim puhkus on reis välismaale!

”Muidugi meeldib mulle reisida, kellele ei meeldiks. Olen üritanud ikka aastas paar korda kuskil käia,” räägib Evely Buduaarile.

”Muidugi meeldib mulle reisida, kellele ei meeldiks. Olen üritanud ikka aastas paar korda kuskil käia,” räägib Evely Buduaarile.

Tihti tunneb meist igaüks, et tahaks Eestimaa tolmu jalgadelt pühkida ja kuskile soojale maale palmi alla mojitot nautima minna. Tänu Evely tööle on ta palju reisinud ja saanud võimaluse end rutiinist välja lülitada. ”Viimasest pikast reisist on siiani akud laetud, nii et pole olnud vaja kuskile minna ja energiat jätkub siiani,” tõdeb modell.

Evelyl oli pikem puhkus oktoobri kuust mai lõpuni, kui ta tegi välisriikides modellitööd. ”Jõulude ajal käisin Eestis, aga muidu olin enne jõule Guangzhous ja peale jõule mai lõpuni Bangkokis,” jutustab rõõmsameelne kaunitar.

Samas on meil kõigil võimalus ka siinsamas Eestis aeg maha võtta ja end igapäeva töödest välja rebida. ”Üks pühapäev värvisin koos sõbranna lapsega pool päeva külmkapile magneteid. Meisterdasime ja see oli väga mõnus ajaviide. Peale seda mõtlesin küll, et peaks endale ostma Kaubamaja lastemaailmast mingi karbi, et kui mõtted sassis ja aega vaja maha võtta, et siis saaks millegi täiesti teistsugusega tegeleda.”

Evely unistustereisi sihtkohaks oleks Austraalia ja Maldiivid. ”Iga kell läheks Hong Kongi või Bangkoki. Tunnen ennast seal kohati rohkem kodus kui Eestis.”

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja