FC Barcelona jalgpalluritele disainitud Replay teksad jõudsid Eestisse

FC Barcelona jalgpalluritele disainitud Replay teksad jõudsid Eestisse

Maailma parimaid jalgpalliklubisid ja Hispaania 22-kordne meister FC Barcelona alustas koostööd Itaalia moebrändi Replay’ga. Nüüd on nende kompude jalgpallurite lemmikrõivasteks loomulikult Replay teksad, milles nad ka Replay reklaamplakatitel poseerivad.

Maailma parimaid jalgpalliklubisid, mis on Hispaania 22-kordne meister FC Barcelona, alustas mõne kuu eest koostööd Itaalia moebrändi Replay’ga. Nüüd on nende kompude jalgpallurite lemmikrõivasteks loomulikult Replay teksad, milles nad ka Replay reklaamplakatitel poseerivad. Hiljuti jõudis  Replay FC Barcelona kollektsioon ka Eestisse müügile.

FC Barcelona ja Replay viieaastane koostöökokkulepe ei piirdu vaid kuulsate jalgpallurite riietamisega. Lisaks tõi Replay turule ka eksklusiivse FC Barcelona kollektsiooni, mille keskmes on uue ja ainulaadse Denim Zero° tehnoloogia abil valmistatud teksapüksid. Denim Zero° võimaldab teksapükse toota keskkonnasõbralikumalt, kuna selleks kasutatatakse 90 protsenti vähem vett. 

FC Barcelona kollektsioon on jõudnud ka Replay Tallinna esinduskauplusesse, mis asub Foorumi keskuses. Kollektsiooni esindusteksad maksavad 139 euro ning sobivad ideaalselt kingituseks igale jalgpallifännist mehele!

Külasta poodi või helista info saamiseks Replay kauplusesse tel 6640431.

Vaata ka lisatud videot, kuidas kuumad supermodellid andsid Replay esindusülikonnad üle FC Barcelona mängijatele.