FOTOGRAAF ARDO KALJUVEE TRENNIBLOGI: lõbusad naljad

FOTOGRAAF ARDO KALJUVEE TRENNIBLOGI: lõbusad naljad

Sport teeb ilusaks seest ja väljast ning selleks, et tulemuseks endast ka märku annaksid, tuleb järjepidevalt oma keha treenida. Kuid, et sportimine meeldivam tunduks, tasub asja läbi lõbusa huumoriprisma võtta ning siinkohal on fotograaf Ardo Kaljuvee lausa ideaalne näide! Mees, kes treenib ja oskab asja naudinguga teha.

Sport teeb ilusaks seest ja väljast ning selleks, et tulemused endast ka märku annaksid, tuleb järjepidevalt oma keha treenida. Kuid et sportimine meeldivam tunduks, tasub asja läbi lõbusa huumoriprisma võtta ning siinkohal on fotograaf Ardo Kaljuvee lausa ideaalne näide! Mees, kes treenib ja oskab asja naudinguga teha.

Sel kevadel hakkas Ardo, kes treenib Argo Aderi käe all, oma sotsiaalmeediakontole tegema vahvaid trenniteemalisi pisipostitusi ning allpool toome välja kuus naljakat kildu, mis kõik pärinevad Ardo trenniblogist:

TRENNIBLOGI: See ilmselt üllatab paljusid, aga trenni efektiivsus ei lange, kui jätate riietusruumi peegli ees selfie tegemata.

TRENNIBLOGI: Liigne enesekindlus trennis kaob kohe peale seda, kui oled oma võimeid ülehinnanuna aparaadile kaks korda suurema raskuse pannud ja siis sinna vahele kinni jäänud.

TRENNIBLOGI: Mille poolest erinevad algajad ja suured trennisõbrad? Algajad trennisõbrad ootavad trenni lõppu ja suured trennisõbrad trenni algust.

TRENNIBLOGI: Internetis kirjutatakse palju põhjustest, miks peaks trenni minema. Kunagi ei kirjutata, miks ei peaks minema – neid põhjuseid teavad kõik peast.

TRENNIBLOGI: Mis on selles head, et kõhulihased on valusad? Sa vähemalt tead, et nad on seal kusagil!

TRENNIBLOGI: Trenni peab tegema hommikul väga vara! Enne, kui aju ärkab ja aru saab, millega sa tegeled, pead olema sellega juba lõpetanud.

Ardo tegemistel saad silma peal hoida tema Facebooki lehel siin