GALERII: BUDUAAR TEEN käis 27. aprillil kinos

GALERII: BUDUAAR TEEN käis 27. aprillil kinos

27. aprillil haaras Buduaar TEEN sõbrad kaasa ja koos veedeti üks mõnus kinoõhtu Coca-Cola Plazas. “Buduaar Teen läheb kinno” kinoüritusel näidati kõigile filmisõpradele filmi “Galaktika valvurid Vol. 2” esilinastust.

Enne filmi algust toimus suur auhinnaloos, pakkusime seansile kaasa head ja paremat ning kohal oli Buduaar Teen üllatuskülaline Gertu Pabbo, kes kõigi fännidega koos fotoseina juures pilti tegi.

Filmist: Võibolla arvasid Peter Quill aka Star-Lord, Gamora, Drax ja Rocket (Beebi-Grootiks taandunud Groot ei arva ju nagunii suurt midagi, või kui arvab, siis on see midagi stiilis “Mina olen Groot”), et pärast selle igavese nõmeda pasalillekese Ronani surma saabub nende õuele pisut rahulikum aeg, mida siis Star-Lord võiks kasutada selleks, et Gamorale külje alla pugeda ning Beebi-Groot võiks keskenduda… kasvamisele.

Aga võta näpust – tuleb välja, et Galaktika on äärest ääreni täis igasuguseid nõmedaid tegelasi, kes üldse ei taha teiste heaoluga arvestada. Nii ei möödugi kaua, kui tuleb taas tegutsema asuda ja ei lähe kaua aega enne, kui meie tublide valvurite teele satuvad teiste seas taas ülierksa päästikusõrmega Yondu, Gamora “kasuõde” Nebula, kusagil ei tea kus tohutu suurel troonil istuv Thanos ja – üllatus-üllatus – Peter Quilli pärisisa, kes on…

Aga ega me teile nüüd kõikide tegelaskujude hingeelu ei hakka avama. Tuleb ikka film ära vaadata!

Vaata galeriid kinoüritusest allpool: