Getter Jaani unistab duetist Koit Toomega

34 kommentaari
Getter Jaani unistab duetist Koit Toomega

Getter Jaani(18) sai tuntuks osaledes saate “Eesti otsib superstaari” kolmandas hooajas, kus ta jäi 4. kohale. Veebruaris võitis Getter selle aasta Eesti Laulu konkursi Sven Lõhmuse lauluga “Rockefeller Street” (“Rockefelleri tänav”) ning esindab tänavu Eestit 56. Eurovisiooni lauluvõistlusel Düsseldorfis. Täna aga tuleb Getteril välja debüütalbum ning kaunitar rääkis Buduaarile uuest plaadist ning oma iidolitest muusikamaailmas, kelleks Eestist on Koit Toome!
 

Getter Jaani(18) sai tuntuks osaledes saate “Eesti otsib superstaari” kolmandal hooajal, kus ta jäi 4. kohale. Veebruaris võitis Getter selle aasta Eesti Laulu konkursi Sven Lõhmuse lauluga “Rockefeller Street” (“Rockefelleri tänav”) ning esindab tänavu Eestit 56. Eurovisiooni lauluvõistlusel Düsseldorfis. Täna aga tuleb Getteril välja debüütalbum ning kaunitar rääkis Buduaarile uuest plaadist ning oma iidolitest muusikamaailmas, kelleks Eestist on Koit Toome!

Getteri debüütalbum tuleb välja täna, 2. mail ning selle loomisprotsessi juures oli kõige olulisemaks inimeseks Sven Lõhmus, kes on ka lugude autor. “Arvan, et eks Svenil pöörles kogu see protsess juba pikemat aega peas ringi ja kui midagi „laulmisvalmis sai“, tulin mina stuudiosse, tutvusin ja laulsin sisse. Ainus asi, mida oleks võinud rohkem olla, oli aeg! Ja kindlasti selle meeletu pildihunniku seest õige pildi leidmine albumi esikaanele oli keeruline,” jutustab Jaani. Lugudest peab Getter kõige hingelähedasemateks laule “Me kõik jääme vanaks” ja “Alles alguses”. “Ma olen ammu unistanud, et minu plaadil võiks olla ballaade, ilusa mõtte ja viisiga.”

Oma iidoliteks peab Getter selliseid artiste nagu Katy Perry ja Rihanna. “Eks neid lauljaid, keda imetlen, ole veel. Aga meeldivad nad mulle esiteks nende muusikastiili pärast, teiseks näevad nad laval alati vapustavalt head välja ning annavad endast kõik, et loo sõnum jõuaks kuulajateni.” Eesti artistidest rääkides unistab Getter aga Koit Toomega koos laulmisest. “Koit Toome on kindlasti üks minu lemmikumaid artiste Eestis!” 

Juba 12. mail esindab Getter Eestit 56. Eurovisiooni lauluvõistlusel Düsseldorfis looga “Rockefeller Street”. Kui tähtsaks peab noor lauljatar seda konkurssi? “See on mulle tähtis! Nii emotsionaalselt kui ka kogemuslikult,” vastab ta. 

Tene Sommer

 


Sarnased artiklid