GOLDWELLI ISEMÕTLEVAD TOOTED! REAALSUS VÕI ULME?

GOLDWELLI ISEMÕTLEVAD TOOTED! REAALSUS VÕI ULME?

HARITUD JA TEADLIKUD INIMESED NÕUAVAD KA ARUKAID TOOTEID!

ESIMENE INTELLIGENTNE HOOLDUSSARI, MIS MÕISTAB JUUKSEVÄRVI!

Umbes  55% naistel on värvitud juuksed ja värvitud juuste eritoodetel on märkimisväärne osa (22,6%) hooldustoodete turust. Kuid juuksehooldustoodete valikus on üks üldine puudujääk – ei ole tootesarja, mis üheaegselt hooldaks nii värvi kui ka juukseid endid.

Goldwelli uus värvitud juuste hooldamiseks mõeldud sari COLORGLOW IQ on tehnoloogia viimane sõna juuksehooldustoodete turul. Sarjas on kasutatud nanotehnoloogiat, mis lühidalt kokkuvõttes on imepisikeste osakeste, molekulide ja aatomite maailm ning seda võib pidada üheks tuleviku revolutsiooniks paljudel elualadel.

 

Miks on Goldwelli ColorGlow IQ sarja tooteid nn isemõtlevad?

 

Tänu sarjas kasutatud ScanGloss SystemTM` ile  kolme positiivse keskusega laetud molekul skanneerib  juuksepinna ja leiab kiiresti kahjustatud (töödeldud) osad, mis on negatiivselt laetud. Kahjustatud juukseosad saavad lokaliseeritud hooldust ning ülejäänud juuksed ei muutu intensiivse hoolduse tulemusena raskeks ega rasvaseks. Ehk lihtsamalt öeldes, otsib üles erineva kahjustuse astmega juukseosad ning annab neile täpselt paraja hoolduse. Sellest tulenevalt on kasutatud ka sarja nimes sõna IQ.

Uus, arukas ja toimiv suund juuksekosmeetikas ongi eelkõige väga aktiivne kaitse, hooldamine ja läike andmine töödeldud juuksele.

 

Tooted 3-le erinevalt töödeldud juustele:

 

VÄRVITUD JUUSTELE- DEEP REFLECTS:

Värvitud juuste tooted annavad värvitoonile sügavust ja läiget.

MultiGloss SystemTM – 3D-Glossifier ümbritseb juuksekarva läikekihiga parandades nõnda uskumatult juuksevärvi intensiivsust. IQ toodete 3D-Glossifieri indeks kuulub samasse klassi kristalli indeksiga. Seega juuksed läigivad topelt.

 

BLONDIDELE JUUSTELE – BRILLIANT SHINE:
Blondeeritud juuksed vajavad eriti intensiivset hooldust, kuna blondeerimine kahjustab juukseid kõige enam. Samas peaks blond toon olema kõige kirkam, säravam ja läikivam. Selle rühma tooted on kogu IQ sarjas kõige tugevama hooldusega. Toodetes on optiline kirgastaja, mis parandab blondide juuste heledat kirgast tooni ja võimet peegeldada tagasi valgust.

 

TRIIBUTATUD JUUSTELE – BRILLIANT CONTRASTS:

Triibutatud juustes on märkimisväärne struktuurierinevus. Läikivad ja säravad blondid triibukontrastid peaksid tulema hästi esile. Tavahooldus on aga blondidele triibutatud juuste osadele liiga lahja. IQ toodetega saavad kahjustatud triibuosad neile vajaliku hoolduse ja peegeldavad jälle valgust nagu terved juuksed.

 

Uuri lisaks ColorGlow IQ sarja kohta >>

Vaata tooteid >>

 

COLORGLOW IQ TOOTED MÜÜGIL: Tallinna, Tartu ja Saaremaa Kaubamaja, ILU poed, veebipood MYLOOK, hästivarustatud juuksurisalongid.

 

Toimetas: Janeli Salumets