Guerlaini suvemeigikollektsioon Météorites Collection Perles

Guerlaini suvemeigikollektsioon Météorites Collection Perles

Météorites Perles Illuminating Powder

Guerlaini poolt 1987. aastal loodud Meteorites pärlpuudritest on saanud kosmeetikamaailma üks kuulsamaid legende. Guerlain oli esimene, kes valmistas tolmpuudri ümarate puudripärlitena, mis kõik on tehtud käsitsi ning oma ainulaadse koostise tõttu tänaseks firma poolt patenteeritud. 

Puudri loomiseks andsid idee fotograafias ja filmis kasutatavad valgusefektid, mis suudavad peita naha ebatäiused ja pehmendada näojooni. Guerlain on valinud puudrikarpi erinevaid toone, millest igal on kindel funktsioon: roosad värskendavad jumet, rohelised varjavad naha punetust, kahvatusinised neutraliseerivad kollakat nahatooni, valged muudavad jume valgusküllaseks, lillad peegeldavad ideaalselt kunstvalgust ning beežid ja kuldsed muudavad tuhmi jume säravaks. Kõik üheainsa puudri abil!

Suvemeigi valikusse kuulub kolm erineva tonaalsusega puudrikarpi, igas 2 korrigeerivat, 2 ühtlustavat ja 2 valguspeegeldavat tooni.

Puudreid võib kasutada kas eraldi või ükskõik millise jumestuse, ka päikesemeigi lõppviimistluseks. Eraldi on müügil puudripintsel.

 

Meteorites Perles Light Diffusing Perfecting Primer

 

Läbipaistev geel sisaldab kokkupressitud pärliterakesi, mis segunevad geeliga alles pumppudeli vajutamise hetkel. Iga pärl sisaldab 4 erinevat tooni valgustpeegeldavat pigmenti. Unikaalne värske tekstuuriga geel ühtlustab nahka, elustab tuhmi jumet ning muudab selle valgusküllaseks ja säravaks.

Sobib kasutamiseks nii eraldi kui meigialusgeelina.

 

 

Ombre Éclat 4 Shades 409 Ombres Perlées     

 

Guerlaini neljast toonist koosnev lauvärvipalett on sel suvel loomulikes kerge sädelusega roosakas-beežikas-pruunikates toonides, värvidele on valgega « joonistatud » roosi kujutis. Valge ongi sisuliselt viies värvitoon paletil, mille abil saab muuta silmameigi veel valgusküllasemaks ja säravamaks.

 

KissKiss Baby Nourishing Lip Balm SPF 10         

 

Õhulise koostisega huulepalsam sisaldab nahka niisutavat ja toitvat metsmango võid ning kaitsvaid päikesekaitsefiltreid. Muudab huuled pehmeks ja nooruslikuks.

Hooajatoonid:

242 Coral Sunseet

262 Cherry Summer

 

Ombre Eclat 1 Shade

 

Monolauvärvide sarja lisandus 4 uut tooni:

162 L´Instant d´Un Baiser, pärlendav roosa toon

183 L´Instant d´Une Caresse, suitsune beež

184 L´Instant d´Un Reve, suitsune pruun

185 L´Instant d´Une Emotion, pärlendav rohekashall toon