Hollywoodi beebibuum

Hollywoodi beebibuum

Nii mõnigi kuulsus on sel kevadel lapsevanemaks saanud ning mitmedki staarid alles saamas, vahendab Iltalehti.

Nii mõnigi kuulsus on sel kevadel lapsevanemaks saanud ning mitmedki staarid alles saamas, vahendab Iltalehti.

Lauljatar Shakira ja tema jalgpallurist kallim Gerrard Pique said jaanuari lõpus Milan nimelise poja. Värsked vanemad on väga õnnelikud ja jagavad Twitteris fännidega beebipilte.

Ka blogija Perez Hiltonist on isa saanud. Üllatavast uudisest teatas Perez oma blogis.

”Kallid sõbrad. Tahan, et kuulete seda minu käest. Olen valmis kinnitama, et sel kuul õnnistati mind poja sünniga,” kirjutas ta.

Ootamise rõõm

Ootajate nimekirjaga ühinesid ka lauljatar Fergie koos elukaaslase Josh Duhameliga. Paar on öelnud, et nad ootavad uue pereliikme sündi.

”Tegelikult ootan ma innukalt kõike seda, mille eest inimesed hoiatavad. Mind ei häiri öösel üles ärkamine. Ärkan niigi varakult. Olen selleks kõigeks valmis,” rääkis Duhamel.

Ka räppar Kanye West ja tõsielustaar Kim Kardashian ootavad last. Paar on käesoleval hetkel üks Hollywoodi pildistatuimaid kuulsuseid, sest paparatsod soovivad Kimi beebikõhtu pildile saada. Beebi peaks ilmavalgust nägema juulis.

Ka näitleja Alec Baldwini ja tema nooriku Hilaria laps sünnib suvel. Baldwinil on varasemast liidust 17-aastane tütar.

Endine Playboy modell Holly Madison ootab oma esimest last. Uhke ema on beebikõhtu esitlenud mitmetel kokteilõhtutel.

2-aastase Leonardo ema Penelope Cruz ootab teist last. Lapse isaks on Javier Bardem.

Jessica Simpson šokeeris avalikkust esitledes beebikõhtu vaid bikiinides. Jessica on avalikult tunnistanud, et pere teine laps polnud planeeritud, sest ta jäi pärast esimese lapse sündi väga kiiresti uuesti rasedaks. Pere on siiski õnnelik ja laps oodatud.

 

Buduaar.ee