Hollywoodi staarid, kellega Lindsay Lohani seksinud on

Lindsay Lohan ei väsi üllatamast, kuid sel korral suutis ta tõesti üle piiri minna. Ajakirja In Touch sõnul koostas Lindsay listi kõikidest sekspartneritest, kellega ta maganud on ja otse loomulikult näitas ta seda ka oma sõpradele. Tasub mainida, et Lindsay ei teinud seda kaine peaga... . 

Lindsay Lohan ei väsi üllatamast, kuid sel korral suutis ta tõesti üle piiri minna. Ajakirja In Touch sõnul koostas Lindsay listi kõikidest sekspartneritest, kellega ta maganud on ja otse loomulikult näitas ta seda ka oma sõpradele. Tasub mainida, et Lindsay ei teinud seda kaine peaga… . 

Lindsay (27) läks sõpradega välja pidutsema ning pidutsemise käigus tekkis tal mõte koostada nimekiri meestest, kellega ta seksinud on – kokku on Lindsayl olnud 36 erinevat sekspartnerit! Šokeeriv on aga see, millised nimed sealt listist välja tulid – Heath Ledger, Adam Levine, Zac Efron, Justin Timberlake, Joaquin Phoenix ning Jamie Dornan!

Allika sõnul on selles listis veel terve rida Hollywoodi staare, kes on suhtes! Et osad nimed on listis maha soditud, siis on sealt raske välja lugeda, kellega täpsemalt tegu on. Kuid kui kõik nimed avalikuks tulevad, võib nii mõnigi Hollywoodi staarpaar suhtekriisi sattuda.

Allikas: www.glamourmagazine.co.uk