Ivanka Trump laseb välja oma käekottide kollektsiooni

Ivanka Trump laseb välja oma käekottide kollektsiooni

Multimiljonäri Donald Trumpi tütar Ivanka plaanib välja lasta omanimelise käekottide kollektsiooni! Miljonärivõsuke Ivanka Trump plaanib pärast edukat ehtekollektsiooni välja lasta ka käekottide kollektsiooni. Ta kirjutas oma Twitteris: “Sain just kokku oma käekotipartneritega. Need käekotid näevad imelised välja. Naised, te armute nendesse. Kollektsioon jõuab lettidele järgmise aasta märtsis.”

Multimiljonäri Donald Trumpi tütar Ivanka plaanib välja lasta omanimelise käekottide kollektsiooni!

Miljonärivõsuke Ivanka Trump plaanib pärast edukat ehtekollektsiooni välja lasta ka käekottide kollektsiooni. Ta kirjutas oma Twitteris: “Sain just kokku oma käekotipartneritega. Need käekotid näevad imelised välja. Naised, te armute nendesse. Kollektsioon jõuab lettidele järgmise aasta märtsis.” Üks Ivanka 700 000 jälgijast küsis kohe, kas ka “tavalised” naised jaksavad neid käekotte osta. Koheselt tuli ka Ivankalt vastus: “Jah! Ma tahan, et need oleksid kõigile kättesaadavad.”

Ivanka, kes on abielus ajalehe omaniku Jared Kushneriga, rääkis eelmisel aastal, et ta on liiga tööle pühendunud ning emaks saamine on hetkel välistatud. “Kui tuleb õige aeg pere loomiseks, siis olen nõus kompromisse tegema. Aga ma pole veel sinna jõudnud. Me Jarediga töötame hiliste õhtutundideni. Ta on omal alal edukas. Nagu ka mu isa, julgustab ka tema mind mu kirge jälgima, milleks on kinnisvara,” rääkis Ivanka eelmise aasta oktoobris People’ile.

Buduaar.ee