Jessica Simpson ja Jennifer Aniston hauvad John Mayerile kättemaksu!

Jessica Simpson ja Jennifer Aniston hauvad John Mayerile kättemaksu!

Jennifer Aniston ja Jessica Simpson on hõbekõri John Mayeri peale maruvihased, sest too arutas uues Playboys avalikult oma seksielu naistega! John Mayer käis Jessica Simpsoniga aastatel 2006-2007 ning rääkis Jessica kohta järgmist: “Jessica on minu jaoks nagu kokaiin. Seksuaalses mõttes oli see kreisi. See oli lausa tuleohtlik.”     

Jennifer Aniston ja Jessica Simpson on hõbekõri John Mayeri peale maruvihased, sest too arutas uues Playboys avalikult oma seksielu naistega!

John Mayer käis Jessica Simpsoniga aastatel 2006-2007 ning rääkis Jessica kohta järgmist: “Jessica on minu jaoks nagu kokaiin. Seksuaalses mõttes oli see kreisi. See oli lausa tuleohtlik.” 
Jessica on öeldu peale šokis ning ei suuda siiamaani uskuda, et mees nõnda teha võis. “Jessica on vihane ja häbistatud,” räägib allikas ajakirjale Star. Samal ajal rääkis teine allikas ajakirjale Life & Style, et Jessica olevat rääkinud, et seks John’iga oli suurepärane, aga see suhe ei oleks kaugele jõudnud. 
Selline paljastus toimus Jessica jaoks väga ebasobival ajal, kuna peagi hakkab jooksma tema uus teleseriaal “Ilu hind” ning ta teab, et peab hakkama John Mayeriga seotud küsimustele vastama. “Kui keegi küsib temalt, siis ta ka vastab. See ongi tema kättemaksuplaan,” räägib peretuttav.

Suhet (2008-2009) “Sõprade” staari Jennifer Anistoniga kutsus Mayer “päris kuumaks”.  “Ma armastan Jeni nii palju, et hakkan mõtlema, et kui ta seda siin loeb, kas ta siis mõtleb, et “ma ei taha enam sinu armuasjadega tegemist teha.”,” räägib John Playboys. Jenniferi sõprade sõnul võttis naine sellist kõnepruuki isiklikult ning kahetseb, et on minevikus tema jaoks olemas olnud. “Jen on alati tema poolt olnud isegi siis, kui kõik ta sõbrad teda Mayeri eest hoiatasid. Nüüd ta kahetseb kõike.” 

 

Buduaar.ee